החשד לאונס באלנבי: בעלי המועדון תומך בגרסת עובדיו

על פי החשד, העובדים ניצלו את הקטינות כשהמועדון התרוקן מלקוחות לפני הסגירה. בעל המועדון: "לא מכרו להן שתייה. הן נכנסו למועדון והצטרפו לחגיגה"

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

יום לאחר שיחרורו למעצר בית, הבעלים של אלנבי 44 התייחס לחשדות לאונס במועדון, ותמך בגרסת עובדיו. במוצאי שבת נמצאו שתי נערות בנות 17 כשהן מעולפות על המדרכה בסמוך למועדון אלנבי 44.

על פי החשד, העובדים ניצלו את הקטינות כשהמועדון התרוקן מלקוחות לפני הסגירה. לאחר מכן הם השליכו את הבנות מחוץ למועדון ולא הגישו להן עזרה. הן נמצאו מעולפות ברחוב רק בשעות הבוקר של יום ראשון. כוחות משטרה ומגן דוד אדום שהוזעקו למקום נתנו להן טיפול ראשוני. אחת מהשתיים סיפרה שחשו מעורפלות וכי הן נאנסו על ידי העובדים. 

גיל קלאוס, הבעלים, נעצר תחילה בחשד לשיבוש הליכי חקירה אך הוא טוען שהוא לא היה צד באירוע. בשיחה עם אתר Ynet סיפר קלאוס כי שתי הבנות נכנסו למועדון לאחר שעות הפעילות. "בשעה שש סגרנו את המועדון, ואז אני מרשה להם (לעובדים) לשבת, לשתות ולהנות. אז נכנסו שתי הבנות". קלאוס הוסיף כי הנערות טענו שהן בנות 21, "לא מכרו להן שתייה. הן נכנסו למועדון והצטרפו לחגיגה", טען.

מועדון אלנבי 44 צילום: דניאל בר און

קלאוס הודף את ההאשמות לפיהן שלושה מעובדיו אנסו את שתי הקטינות. "אחת הבנות טוענת שהיה אונס והשנייה אומרת לא היה אונס". בהמשך אמר קלאוס כי כשהגיע האמבולנס "נזרקה המילה אונס והכל התחיל. אחת מהן טענה שהיא דתייה ואולי היא פחדה ואז אמרה שאולי אנסו אותי. מה זה אולי? בחיים לא שמעתי דבר כזה. את העובדים פיטרתי, אני לא קשור לעניין הזה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ