החשוד במעורבות ברצח בבר־נוער שוחרר למעצר בית

על החשוד, שהיה קטין בעת הרצח, נאסר להתראיין בעשרת הימים שבהם ייעצר בביתו. החשוד גילה לאחרונה שבת זוגו נכנסה להיריון

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

החשוד במעורבות ברצח בבר-נוער, שהיה קטין בעת הרצח, שוחרר אתמול למעצר בית למשך עשרה ימים. הוא קרוב משפחתו של חגי פליסיאן, החשוד העיקרי בפרשה. על פי החשד, הקטין נאנס על ידי מנהל הבר-נוער שאולן גנון וחגי, קרוב משפחתו, ביקש לנקום את הפגיעה בו.

גנון אמור לבוא לבית המשפט כעד תביעה ולהסביר את המגע המיני שהתקיים בינו לבין החשוד. בחקירה התברר בין השאר שהחשוד, בהיותו קטין, איים על גנון שייפגע בו.
במהלך הדיונים המשפטיים ביקש החשוד להסיר את איסור הפרסום מעל תמונתו ושמו, שכן לטענתו הוא אינו מכיר את גנון ואין לו שום קשר לבר-נוער. החשוד גילה לאחרונה בבית המשפט שבת זוגו התעברה ממנו והם צפויים להתחתן.

כבר בדיון הקודם בית המשפט, בתחילת השבוע, סירב השופט לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד שהיה קטין. בשלושה הימים האחרונים הוא היה במעצר בשל מעורבות בהזמנת אקדח, שנועד לפגוע בעבריין שהסתכסך אתו. הפרשה עלתה תוך כדי הפעלת עד המדינה.

החשוד ששוחרר למעצר בית, השבוע צילום: תומר אפלבאום

על החשוד נאסר להתראיין במשך ימי מעצר הבית. עורך דינו שי שורר אמר, בסיום הדיון, כי "אני שמח שהמשטרה בהגינותה הסכימה לשחרר את הלקוח שלי. אם יוחלט על הצהרת תובע בעניין הנשק, גם לזה אנחנו ערוכים".

בשלב זה עצור בידי המשטרה רק חגי פליסיאן. שני החשודים האחרים שוחררו. במשטרה טוענים שהצליחו לסגור את התיק נגד פליסיאן ובתוך עשרה ימים יוגש נגדו כתב אישום חמור, על רצח שני אנשים בבר-נוער.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ