הותר לפרסום |

הנרצחת שגופתה נמצאה במזוודה היא עובדת זרה מרומניה, בן זוגה חשוד ברצח

דניס אילונה בת 45 היתה לאחרונה בקשר עם אזרח טורקי, שנעצר אתמול כשברשותו כרטיס טיסה חזרה למדינתו. מעצרו של החשוד הוארך ב-11 יום

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

הותר לפרסום כי הנרצחת שגופתה נמצאה בתוך מזוודה בדרום תל אביב היא דניס אילונה, עובדת זרה מרומניה בת 45. החשוד ברצח הוא בן זוגה של האשה, איידן דמירהן, אזרח טורקי בן 50 שהגיע לישראל כדי לעבוד בבנייה. הוא נעצר אתמול (שלישי) על ידי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב, הודה במעשה ושחזר את הרצח. מעצרו הוארך עד ה-18 באוגוסט. 

במהלך הזיהוי עלה כי הנרצחת התגוררה ברחוב השיטה בתל אביב. החשוד ברצח היה בן זוגה בשנה האחרונה ושילם את שכר הדירה עבורה. בערב הרצח התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו הכה החשוד את הנרצחת באמצעות פטיש, גרם למותה ובניסיון להיפטר מהגופה ביתר אותה ופיזר את איבריה בפחי אשפה בדרום תל אביב. 

מאז הרצח הסתתר החשוד באזור כפר קאסם. הוא נעצר כשעשה את דרכו לרמת גן כדי לאסוף ממעסיקו את הדרכון ואת כרטיס הטיסה בחזרה לטורקיה, כשברשותו תיק מלא בגדים. הטיסה היתה אמורה לצאת כשבע שעות לאחר המעצר.

בשעות הלילה נחקר החשוד, וגורם בכיר במשטרה העריך תחילה כי ביצע את הרצח על רקע סכסוך כספי בין בני הזוג. החשוד הצביע על מקום שבו השליך חלקים מהגופה שלא היו במזוודה.החשוד אמר לחוקרים כי במהלך הוויכוח הנרצחת היא זו שאיימה עליו בפטיש ובסכין, וכי הוא תקף אותה מתוך הגנה עצמית. הוא הודה בכל החשדות נגדו. לדבריו, הסיבה שהחליט לבתר את הגופה היתה כי סבר שהמשטרה לא תאמין לגרסתו. 

דמירהן, היוםצילום: מוטי מילרוד
דניס אילונה

הגופה המבותרת נמצאה ביום שבת ברחוב ההגנה בתוך מזוודה כשראשה ערוף ורגליה כרותות. היא נשלחה למכון לרפואה משפטית, בתקווה ששם יצליחו לזהותה. לאחר שבמשך שעות לא הגיעה פניה למשטרה ממשפחה ישראלית, העריכו החוקרים כי האשה היא תושבת חוץ. טרם אותרו כל חלקי הגופה והחיפושים אחריהם נמשכים. 

>> כותרות נוספות: הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשים מגונים בתלמידו הקטין

החקירה העלתה כי הנרצחת הגיעה לישראל לפני כמה שנים על מנת לעבוד בסיעוד. תחילה התגוררה בחיפה אך לפני כשנתיים עברה לעבוד בתל אביב, ובחודשים האחרונים הפסיקה את עבודתה ושהתה בישראל ללא אשרה.

במשטרה ניסו ליצור קשר עם בני משפחה או קרובים של הנרצחת, ולבסוף, באמצעות האינטרפול, הצליחו לאתר את בתה ברומניה. החוקרים שאלו אותה את מי הכירה האם בישראל, והאם היתה מסוכסכת עם אדם כלשהו. הבת סיפרה כי לאם היו לאחרונה יחסים רומנטיים עם אדם ממוצא טורקי, שעובד בישראל בבנייה. היא סיפרה גם שבימים האחרונים נותק הקשר עם האם ועם החבר.

הבית שבו בוצע הרצח בדרום תל אביבצילום: תומר אפלבאום

במשטרה חששו מתחילת החקירה כי הרוצח הוא פסיכופת, ובשל מצב הגופה והרצח האכזרי שקדם כנראה לאיתורה, הועברה חקירת המקרה ליחידה המרכזית של מחוז תל אביב בפיקודו של ניצב משנה גדי אשד. במהלך החקירה נעזרו השוטרים גם במשטרת רומניה, שסיפקה להם מידע על זהות הנרצחת.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ