בניהו הסיר את תביעת הדיבה מ"הארץ" ו"ידיעות אחרונות"

בבקשה לתיקון תביעת הדיבה ביקש דובר צה"ל לשעבר לכלול כנתבע את אילן שילוח, שהודיע כי הוא מי שהזמין ומימן את מודעת "הפוטש בקריה"

גילי כהן
גילי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי כהן
גילי כהן

דובר צה”ל לשעבר, תא"ל (מיל') אבי בניהו, הגיש אתמול לבית המשפט המחוזי מרכז בקשה לתיקון תביעת הדיבה שהגיש, וביקש לכלול כנתבע את אילן שילוח, לצדה של חברת מקאן אריקסון. זאת, לאחר ששילוח הודיע בתצהיר לבית המשפט במסגרת תביעת הדיבה, כי הוא מי שהזמין ומימן את המודעה האנונימית שפורסמה בכותרת "הפוטש בקריה הצליח (כנראה)”, שבעקבותיה הגיש בניהו את תביעת הדיבה.

במקביל, ביקש דובר צה"ל לשעבר בניהו, באמצעות באי־כוחו עו"ד איל רוזובסקי, ערן שמעוני ודלית קדוש, להסיר מכתב התביעה את העיתונים "ידיעות אחרונות" ו"הארץ", שבהם פורסמה המודעה. לדברי בניהו, לנוכח עמדת העיתונים בהגנתם כי אין להם כל קשר לתוכן המודעות, וכעת משהתברר כי שילוח וחברת מקאן אריקסון עומדים מאחורי המודעות, אין מקום להמשיך בתביעה נגד העיתונים ויש להתמקד באחראים למודעה.

ממקאן-אריקסון נמסר בתגובה: "בניהו מנסה שוב להסיט את הדיון ממהות הטענות שבתיק, מאחר והוא חושש כי האמת תצא לאור. זאת על רקע הפרסומים כי בניהו צפוי להיחקר בחשדות חמורים לביצוע עבירות של מרמה והפרת אמונים".

דובר צה"ל לשעבר, אבי בניהוצילום: מוטי מילרוד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ