צמיגי מכוניות נוקבו בשייח ג'ראח, על אחת מהן רוססה הכתובת "תג מחיר"

האירוע, השלישי בשנתיים האחרונות, התרחש סמוך לבית משפחת שמאסנה - שלאחרונה קבע בג"ץ שעליה להתפנות לטובת יורשי הנכס היהודיים

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חסון
ניר חסון

תושבי שכונת שייח ג’ראח בירושלים גילו הבוקר (ראשון) כי צמיגיהם של שבעה כלי רכב בשכונה נוקבו והותז עליהם צבע. על אחד מכלי הרכב רוססה הכתובת "תג מחיר". זו הפעם השלישית בשנתיים האחרונות שתושבי השכונה סובלים מפעולות ונדליזם, ככל הנראה על רקע לאומני או גזעני.

תושב השכונה סיפר שבסביבות השעה ארבע לפנות בוקר שמע רעשים סמוך לביתו. כשיצא החוצה הבחין, לדבריו, בשני צעירים חרדים שנמלטים מהמקום. כמו שני מקרי הוונדליזם הקודמים בשכונה, גם הפעם אירעה הפעולה באזור אום הארון, שבמערב שייח ג'ראח. באזור מתגוררות כמה משפחות פלסטינות שמעליהן מרחף איום בפינוי מבתיהם, בשל הליכים משפטיים שנוקטות עמותות המתנחלים בשכונה.

הפעולה אמש התרחשה סמוך מאוד לבית משפחת שמאסנה, שלאחרונה קבע בית המשפט העליון בהליך כזה שעליה לפנות את ביתה. "לא מספיק הצרות שיש לנו עם הפינויים, עכשיו גם פוגעים לנו ברכוש", אמר מוחמד שאמסנה. 

לטענת תושבי שיח ג'ראח, למרות שבאירוע הקודם - מחודש מאי האחרון - הם מסרו למשטרה שני סרטונים ממצלמת אבטחה בהם נראים שני צעירים מנקבים צמיגים, לא הגיעה המשטרה לחשודים. "בפעם הקודמת גם היו צילומים והמשטרה אמרה שהיא חוקרת ושום דבר לא יצא מזה", אומר שמאסנה.

ממשטרת ירושלים נמסר כי נפתחה חקירה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ