המשטרה: אסור שהפרשה החמורה תכתים את שם הארגון כולו

בעקבות הדיווחים על "פרשה חמורה" המטלטלת את המטה הארצי, הודיע דובר המשטרה: "אין בפרשה נקודתית זו או אחרת כדי להטיל דופי בארגון שלם"

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

בעקבות הדיווחים ב"הארץ" וב"חדשות 10" על פרשה חמורה המטלטלת בימים אלה את צמרת משטרת ישראל – דובר הארגון פרסם היום (שלישי) הודעה מיוחדת ולפיה "אין בפרשה נקודתית זו או אחרת כדי להטיל דופי בארגון שלם".

בהודעת דובר המשטרה שנשלחה לכתבי הפלילים ולמערכות התקשורת נכתב כי "בהמשך לדיווחים בחלק מאמצעי התקשורת המתייחסים בימים האחרונים לנושא 'פרשה חמורה' ועל טלטלה במשטרת ישראל, אנו קוראים לכתבים בפרט ולגורמים אחרים בכלל להימנע מיצירה מלאכותית שכולה אווירה המלווה בפיזור רמזים כביכול הנוגעים לגורמי פיקוד במשטרת ישראל. דיווחים מעורפלים ומרומזים אלה, המתמרנים במגבלות של צווי איסור פרסום, עושים הכללות אשר בינן ובין המציאות אין ולא כלום".

עוד צויין בתגובה כי "משטרת ישראל מונה 30,000 שוטרים ומפקדים מסורים ונחושים העושים מלאכתם נאמנה בשירות הציבור. משטרת ישראל מבקשת להבהיר לציבור כי אין בפרשה נקודתית זו או אחרת, כפי שהוכחנו כבר בעבר, כדי להטיל דופי בארגון שלם ולבטח שלא לטלטל ארגון באמצעות אמירות דרמטיות של כתבים שונים. טוב יהיה אם יינתן לרשויות המוסמכות להגיד את דברן בבוא העת, ולהימנע מחרושת שמועות מיותרות".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ