המשטרה חזרה בה: לא היה ירי לעבר בית אקים בתל אביב

איש מקצוע סיפר לחוקרים כי החורים נגרמו כתוצאה מקידוח שביצע במבנה. גם החוקרים סבורים שלא בוצע כל ירי. נסגר התיק נגד החשוד במעשה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

משטרת תל אביב הודיעה היום (ראשון) כי חקירת התלונה על ירי שבוצע לכאורה בהוסטל אקים בצפון העיר בשבוע שעבר, העלתה כי החורים בחלון נגרמו משימוש במקדחה בתוך הבית עצמו - ולא מירי קליעים.

בתחנת תל אביב צפון אמרו כי לבית אקים שבשכונת גני צהלה הגיעו חוקרי מז"פ ואנשי מקצוע ממעבדות ירי, ואלה קבעו כי החורים לא נגרמו מירי וכי קיימת סבירות גבוהה כי הגורם לחורים שנמצאו בחלון היה פעולה שבוצעה בתוך הבית עצמו. הבוקר נחקר בתחנת תל אביב צפון בעל מקצוע שסיפר כי לפני 10 ימים קדח חורים בקיר במבנה, שעה שהחלון היה פתוח, וכי הדבר אכן יצר חורים בו. עוד אמרו במשטרה כי לאור הממצאים נסגר התיק נגד תושב השכונה שנחשד בירי.

בשבוע שעבר הגיעו להוסטל של אקים שלושה חוסים שמתאכסנים בו והבחינו בחור באחד מחלונות המבנה. לאור העובדה שבימים האחרונים אירעו כמה התנכלויות מצד שכנים שהתנגדו לפתיחת ההוסטל, החליטו באקים לפנות למשטרה. אנשי הזיהוי הפלילי שהגיעו למקום קבעו שהחור נגרם ככל הנראה מקליע של רובה אוויר שנורה לעבר המבנה. בעקבות כך עוכבו לחקירה זוג הורים וילדיהם.

מאבטח בכניסה להוסטל אקים בתל אביב, בשבוע שעברצילום: מוטי מילרוד

אנשי אקים, אשר מנהלים את דירת ההוסטל, דיווחו על סכסוך מתמשך עם אחד השכנים. לדבריהם, בעבר חיבלו זרים במנעול הבית ואף שפכו שמן בכניסה. בנוסף, גורמי רווחה אמרו כי ועד השכונה התנגד לפתיחת הדירה, שהחלה לפעול רק לאחרונה.

"בחודש האחרון הכנו את המקום לכניסת הדיירים, אך גילינו כי תושבי השכונה מתנגדים", סיפרה שירה ברק, מנהלת אקים בתל אביב לאתר חדשות 2. "מאז, אני באופן אישי קיבלתי איומים בטלפון, במקרה אחר פגעו במנעול ואפילו שפכו שמן על רצפת הכניסה. הבוקר למזלנו, הבית היה ריק בשעות הירי".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ