בנה של שולה זקן: "סקרן לראות אם זה שבגד והפקיר יראה את פרצופו בדיון"

הסטטוס שפרסם הבן לקראת דיון סיכום התיק של זקן מחר, נכתב על רקע הביקורת הקשה שמתחו בשבוע שעבר בני המשפחה על אולמרט

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

בנה של שולה זקן, נדב, פרסם היום (שני) סטטוס בחשבון הפייסבוק שלו, שבו מתח ביקורת על אהוד אולמרט, שאמו עמדה בראש לשכתו. בסטטוס שפרסם לקראת הדיון שצפוי להתקיים מחר - ושבו צפויים פרקליטיה של זקן לסכם את התיק - כתב: "כל כך סקרן לדעת אם זה 'שלא רואה ממטר', זה 'שרומס' לטובת הגשמת שאיפותיו הפוליטיות העתידיות לכאורה, זה 'שבגד והפקיר' יראה את פרצופו מחר... לפעמים היהירות משתלטת! מי אמר 'היבריס' ולא קיבל?!". אולמרט עצמו לא צפוי להגיע מחר לדיון.

הדברים החריפים של נדב זקן נכתבו בהמשך הביקורת הקשה שמתחו בשבוע שעבר בני משפחת זקן על אולמרט, על רקע משפט הולילנד. כך, ביום ראשון שעבר התפרצה זקן על אולמרט ואמרה לו: "אתה אומר שאני מושחתת? אז אני אגיד לך, כל מה שעשיתי, למדתי ממך".

באותו היום פרסם בנה סטטוס בפייסבוק שבו כתב: "אני לא בחרתי לשמור על זכות השתיקה... אז אחרי תקופה ארוכה אני רוצה לפרוק את מה שעל לבי... Shame on you מיסטר רה"מ לשעבר אהוד אולמרט - Shame on you!!!! ההמשך יבוא...". אחת המגיבות לסטטוס היתה פנינה איפרגן, מזכירה בלשכת אולמרט, שהיתה עדת הגנה מטעם זקן במשפט הולילנד. היא כתבה: "מלך אתה. פשוט מלך".

שולה זקן ובנה נדבצילום: נמרוד סונדרס

יועץ התקשורת של אולמרט, אמיר דן, מסר: "הדברים אינם ראויים לתגובה כלשהי". בתגובה לכך פרסם זקן סטטוס נוסף וכתב: "אמיר דן היקר, קראתי את תגובתך המיותרת/הפרווה לדברים שכתבתי, אני מבין שאתה עושה זאת כי אתה מקבל משכורת מ'החסר בושה'. לגילוי הנאות, אותך אני מעריך! אותו כבר לא!! למרות זאת, יש לי שאלה אלייך: למה הלקוח שלך עוסק בהעברת ביקורות חסרות תכלית על נושאים הרחוקים ממנו מבלי ששואלים אותו, ומנגד בוחר שלא להתייחס לנושאים הקשורים אליו? מה באמת יש לו להסתיר? אמיר, אמא שלי דיברה כמוך והגנה עליו, תראה לאן היא הגיעה - תחשוב על זה! דרך אגב הכינויים נבחרו בקפידה!".

בחודש אוקטובר האחרון, כשנשאל אולמרט במסגרת עדותו בתיק האם הקשר בין עד המדינה שמואל דכנר לזקן היה פסול מבחינה מוסרית, הוא לא יצא להגנתה. זקן עזבה את אולם המשפט בזעם. מאז התעוררו כמה משברים בין השניים, בין היתר בעקבות דבריו של סנגורו של אולמרט, רועי בלכר, בתוכנית "עובדה", שלפיהם זקן "מסרה גרסה שקרית". הדברים רוככו בסיכומים שהוגשו לפני עשרה ימים על ידי אולמרט ובהם נטען כי בניגוד לגרסתה - שלפיה העבירה 60 אלף שקל מתוך 100 אלף שקיבלה מדכנר לאיש אמונו של אולמרט, אורי מסר - היא למעשה לקחה אותם לעצמה. "דפוס הפעילות של זקן מלמד שקיבלה מדכנר את ה–100 אלף לצרכיה שלה. הכספים ניתנו לזקן באופן אישי, ללא קשר לאולמרט, במסגרת מערכת היחסים בינה לבין דכנר", נכתב.

סנגוריה של זקן, עפר ברטל ודב גלעד כהן, המועסקים באמצעות הסנגוריה הציבורית, יסכמו מחר את העדויות בתיק ויחזרו על גרסתה של זקן בבית המשפט. זקן העידה כי קיימה מערכת יחסים רומנטית עם עד המדינה דכנר וקיבלה ממנו מתנות, אך לא שוחד. היא עמדה על כך שהעבירה 60 אלף שקלים לאורי מסר לצורך כיסוי גירעונות בחירות, אף שגרסת אולמרט היא שלא היו באותה העת גירעונות.

הסטטוס שפרסם זקן

אורי מסר לא זומן להעיד בבית המשפט ושמר על זכות השתיקה בחקירתו במשטרה. כשסנגורו של אולמרט שאל את זקן מה יקרה אם מסר יגיע לבית המשפט ויכחיש כי אמר לה שהיו גירעונות שיש לכסות וכי לא קיבל ממנה 60 אלף שקלים, אמרה: “כל אחד צריך לחיות עם המצפון שלו”. עם זאת, בגרסתה בבית המשפט חזרה בה מדברים שאמרה במשטרה, בין היתר לגבי החיבור בין דכנר לבין אחיו של אולמרט, יוסי, שחיזקו את גרסת התביעה. זקן דחתה בעבר הצעה להסדר טיעון הכולל עונש של 11 חודשי מאסר בפועל, במסגרתו הייתה צריכה להודות בכך ש-60 אלף שקל "הועברו לאחר" או "נמסרו ליעדם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ