מנשה ארביב שיגר ליועמ"ש מכתב נוסף עם ראיות שסותרות את דברי הרב פינטו

למכתב מסנגוריו של ארביב צורפו בין היתר תיעוד הודעות SMS וכן דו"ח איכון סלולרי המוכיחים, לטענתו, כי לא קיבל טובות הנאה ממקורבי פינטו

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

על רקע הפרסומים על האפשרות לחתימת הסדר טיעון בין הפרקליטות שיגרו הערב סנגוריו של ראש יחידת להב 433 הפורש, מנשה ארביב, מכתב נוסף ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין ופרקליט המדינה שי ניצן. במכתב הם טוענים לחפותו של ארביב, תוך שהם מציגים ראיות שמבססות את טענותיו.

ארביב, באמצעות סנגוריו עורכי הדין גדעון פישר ויהושע רזניק, טוען שפינטו ואנשיו . כך למשל, באשר לטענה כי במספר מועדים לן ארביב בניו־יורק בבית המלון "מטרו" שבבעלותו של בן־ציון סוקי, איש אמונו של פינטו, כי על פי יומנו כלל שהה בוושינגטון באותה עת. למכתב שנשלח הערב, צורף גם דו"ח איכון של הטלפון הסלולרי שלו, מהם עלה כי בתאריכים הנטענים שהה ארביב בכלל במקומות אחרים.

בנוסף, צירף ארביב דו"ח מסרונים (SMS) בינו לבין ערן, אחיו של בן־ציון סוקי, שניהל בפועל את בית המלון, מהם עולה כי ארביב התעקש לשלם על אירוח אשתו במקום. על פי אחד המסרונים, כתב ערן סוקי: "מנשה, אני לא מתכוון לקחת את הכסף מאשתך. זה לא יפה. תגיד לה לקחת את זה בחזרה".

מנשה ארביב בהודעתו על פרישה מהמשטרה, בתחילת פברוארצילום: תומר אפלבאום

באשר לטענת פינטו כי רכשו עבור ארביב ובנו צחי כרטיסי טיסה, הציגו הסנגורים הקלטה של בעלי סוכנות הנסיעות המדוברת, "כיכר היהלום" שברמת גן. לפי המכתב, בהקלטה מספר בעל הסוכנות, אהרון, שלא נרכשו אצלו כרטיסים עבור משפחת ארביב. בנוסף אומר אהרון כי לפינטו יש אצלו חוב בגובה של 250 אלף דולר וכי הוא חושש מאי־הסדרת החוב כלפיו ושהוא אף נתון לאיומים.

בנושא , כתבו הסנגורים כי הוא "נוגד את תקנת הציבור" והם אף מאיימים לעתור לבית המשפט, "לצורך מניעת הסדר עם מי שאתם הכתרתם כ'פושע'", נכתב.

מדוברו של הרב פינטו נמסר כי ״מנשה ארביב ובאי כוחו מצויים בפאניקה ומשדרים היסטריה. מסתבר שאין גבול לשקרים שהם מוכנים לפזר כדי לחמוק מספסל הנאשמים. המכתב רצוף השקרים הוא עוד נסיון פתטי למנוע את פתיחתה של חקירה פלילית ולהלך אימים על בכירי המערכת המשפטית של ישראל״.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ