שירלי סיידלר

אשה בשנות ה-30 לחייה נעצרה השבוע בחשד שרצחה את בנה סמוך ללידתו וקברה אותו, כך הותר היום (שישי) לפרסום. עמה נעצרו אמה וחברתה, החשודות שסייעו לה במעשה.

השלוש נעצרו ביום ראשון, ולאחר מכן החלו שוטרי מרחב נגב בחיפושים אחר הקבר, ובסיוע כלבנים נמצא הוולד קבור מתחת לעץ בבית קברות ביישוב בדרום. למקום האירוע הוזעקו חוקרי זירה וגופת התינוק נשלחה לקביעת נסיבות המוות במכון לרפואה משפטית באבו כביר. במשטרה מעריכים כי הרצח בוצע לפני כשבועיים.

חקירת האירוע הוטלה על ימ"ר נגב. מפקד מרחב נגב תת-ניצב פרץ עמר אמר כי "מדובר באירוע מזעזע, שבו תינוק בן יומו נרצח ונקבר מבלי שאיש ידע על כך. הושקעו מאמצים רבים בהסתרת הרצח. מיד עם קבלת המידע יצאו כוחות גדולים לאיתור הקבר, בטרם ייעשו ניסיונות לשבש את החקירה". 

המקום בו נמצאה גופת הוולד, השבועצילום: משטרת ישראל

החשודה ברצח נשואה אך אינה מתגוררת עם בעלה. היא הסתירה את ההריון הנוכחי שכן ככל הנראה הרתה מגבר אחר. בעת ההריון לא היתה האשה תחת פיקוח רפואי או במעקב של גופי רווחה, והיא ילדה בביתה בחודש השביעי או השמיני להריונה. על פי החשד, זמן קצר לאחר מכן סייעו לה אמה וחברתה להמית את התינוק ולהביא אותו לקבורה.

ראש מחלק תשאול בימ"ר נגב, רב-פקד מזל אסטרחן סיפרה: "עם קבלת מידע על אשה שילדה תינוק וקברה אותו החלה חקירה, והאם הובילה את החוקרים לאזור בו קברה את התינוק. האשה מביעה חרטה על מעשיה. ככל הנראה מכיוון שמדובר בהריון מחוץ לנישואין היא נכנסה למצוקה וביצעה את המעשה". במשטרה ציינו עוד כי בעקבות המעשה קיים חשש לחיי האישה בעקבות האירוע. ביום שני המשטרה תבקש את הארכת מעצרה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ