רויטל חובל
רויטל חובל

בתום ישיבה שהתקיימה היום (שני) סוכם בין סנגוריה של שולה זקן והפרקליטות כי עדותה החדשה, אותה מסרה זקן בשבוע שעבר במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה), תימסר ביומיים הקרובים לנאשמים אחרים בפרשת הולילנד, כחלק מחומר החקירה בתיק.

חלק מהחומר שמסרה זקן, הנוגע לפרטים שנמצאים עדיין תחת חקירה, מצוי תחת תעודת חיסיון ולא ייחשף. בשלב זה מדובר בהעברה בלבד של עדותה. אם אחד מהנאשמים יטען שבעדות החדשה יש פרטים העשויים לסייע לו, הוא ייאלץ לבקש כי זקן תעיד שוב בבית המשפט, ואז בית המשפט יצטרך להחליט אם לאפשר זאת.

אתמול פרסם בנה של זקן, נדב, סטטוס נוסף בפייסבוק, בו פנה לאהוד אולמרט כ"מיסטר א.א". "עד היום אמא לא דיברה נגדך (Understatement)", כתב זקן, "היא החליטה לעשות כן כי לא הותרת לה ברירה, שכן הפלת עלייה את כל עוונותיך שלך! מבלי למצמץ! למרות זאת, גם אז, היא דיברה רק על אותם הדברים שאתה עצמך האשמת אותה! ועכשיו שאלה נוספת לי אליך - אתה באמת רוצה שהיא תגיד את כ-ל האמת? הכל כולל הכל? אתה יודע שטעית, ושעכשיו היא לא מסכימה יותר לשתוק! (אפשר להאשים אותה?) הגיעו מים עד נפש!!!!".

שולה זקן בבית המשפט בתל אביב, בחודש שעברצילום: מוטי מילרוד

זקן הוסיף: "אני רק מבקש להסב את תשומת ליבך לכך שזה כבר נשמע פאתטי, מה כולם אשמים ורק אתה לא?! כולם מפחדים מאימת הדין ונתונים ללחצים רבים ורק אתה קר רוח?! אתה יודע מה.... אני זורם איתך, אתה יכול להיות כל מה שתרצה אבל בחיים לא תהיה ג-ב-ר! גם לא צדיק, או האדם שחשבתי שאתה - אתה רחוק משם!!".

בתוך כך, מזכירה ראשית בבית המשפט העליון, עידית מלול, השיבה לפניית תנועת אומ"ץ, שהלינה על כך שפסק הדין בערעור שהגישה הפרקליטות נגד זיכויו של אולמרט בפרשות טלנסקי וראשונטורס מתעכב מחודש יולי האחרון. מלול מסרה כי "הערעור בעניינו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, מצוי על סדר יומו של בית המשפט העליון. הטיפול בערעור נעשה בשים לב למכלול התיקים הנדונים בבית המשפט".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ