שירלי סיידלר

יאיר אמסלם, בן 21, המוכר למשטרה נורה למוות הערב (ראשון) באשדוד. הירי בוצע כפי הנראה מכלי רכב חולף שנמלט מהמקום. הרקע למקרה אינו ברור.

מפרטים ראשונים על האירוע עולה כי אמסלם נורה סמוך למסעדה באזור התעשייה בעיר. כוחות מד"א שהזועקו למקום מצאו את האיש עם כמה סימני ירי על גופו. הם ביצעו בו ניסיונות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו. לפי עדויות, על גופו של הצעיר נמצאו לפחות שבעה סימני ירי. במקביל, כוחות משטרה גדולים שהגיעו לזירת האירוע פתחו בסריקות והוצבו מחסומים ברחבי העיר במטרה לאתר את היורה.

לפני כשבוע נרצח גבר בן 39 בדירה ברחוב דיזנגוף בתל אביב. בעל הבניין ניסה להיכנס לדירה ולשוחח עם האיש, אולם משלא פתחו לו את הדלת נכנס בכוח ומצא אותו מוטל עם מספריים נעוצים בצווארו.

צוות מד"א שהגיע לזירה ניסו להחיות את האיש אולם קבע את מותו כעבור זמן קצר. "מצאנו אותו חסר הכרה, דופק ונשימה עם סימני אלימות בפלג גופו העליון", סיפר הפאראמדיק, "הפציעות שלו היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו". המחלקה לזיהוי פלילי פתחה בבדיקת האירוע.

יומיים קודם לכן נורתה למוות אשה בת 38, סמוך לביתה בלוד. הנרצחת, ליליאן מסעוד, חזרה רק לאחרונה להתגורר בעיר, לאחר שעזבה לפני כמה חודשים יחד עם בעלה מחשש לחייהם בעקבות סכסוך שפרץ על רקע כבוד המשפחה. למסעוד שלושה ילדים, בן 15, בן 17 ובת שבע. לפני כשלוש שנים נמצאה בבית העלמין המוסלמי בעיר גופתה של נרמין מסעוד, אחייניתה של מסעוד.

במקרה אחר שאירע באותו יום, נדקר למוות באילת צעיר בשנות ה-20 לחייו, ככל הנראה בקטטה. הצעיר נמצא על ידי שכן בכניסה לבניין מגורים בעיר, כשהוא שרוע על הרצפה. המשטרה פתחה בחקירה ומחפשת אחר החשודים. ההערכה היא שהצעיר, המוכר למשטרה, נדקר בקטטה עם עוד כמה צעירים, וכי לאחר המעשה הדוקר נמלט מהמקום.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ