יולדת בשערי צדק התלוננה כי רופא מרדים הטריד אותה מינית

האשה התלוננה במשטרה כי רופא מרדים נישק וליטף אותה לאחר טיפול באפידורל. בית החולים השעה את האיש עד תום החקירה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

יולדת בבית החולים שערי צדק בירושלים התלוננה הבוקר (שלישי) במשטרה כי הוטרדה מינית לפנות בוקר על ידי רופא מרדים, בעת מתן אפידורל. ככל הידוע, האשה התלוננה כי הרופא נישק וליטף אותה כשעה לאחר ההליך.

בעקבות הגשת התלונה המשטרה פתחה בחקירה, ומשערי צדק נמסר כי הם משתפים פעולה באופן מלא עם החוקרים. בינתיים, הנהלת בית החולים החליטה להשעות את הרופא מתפקידו עד תום החקירה. גורמים בבית החולים אמרו כי תיקו האישי של הרופא המרדים הוא ללא רבב וכי מעולם לא נזקפו לחובתו מקרים של הטרדה או התנהגות בלתי הולמת.

בחודש שעבר נפתחה בצה"ל חקירה נגד רופא בחשד לאונס חיילות. המשטרה הצבאית חוקרת האם רופא יחידה באוגדת מילואים אנס חיילות. החקירה נפתחה לאחר שכמה חיילות המשרתות בעוצבת "עידן" שבפיקוד מרכז התלוננו בדצמבר האחרון כי האיש, אזרח עובד צה"ל המשמש רופא באוגדת מילואים, ביצע בהן מעשים מגונים בעת שבאו להיבדק.

מצ"ח העבירה את ממצאיה לפרקליטות הצבאית, ששוקלת כעת להעמיד את הרופא לדין בשל החשדות המיוחסים לו. בנוסף, נבדקת האפשרות כי לפני כמה שנים ביצע אותו רופא עבירות מין גם בחיילות נוספות, כאשר היה משובץ ליחידה בפיקוד המרכז.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "נגד הרופא התנהלה חקירה של המשטרה הצבאית החוקרת בחשד לביצוע עבירות מין שונות במסגרת תפקידו כרופא בצה"ל. לאחר סיום החקירה, הועברו ממצאיה לבחינת הפרקליטות הצבאית, אשר בוחנת את אפשרות העמדתו של החשוד לדין בהתאם לחשדות המיוחסים לו".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ