יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

משטרת תל אביב עצרה היום (שלישי) לחקירה תשעה נערים בגילים 17-13 בחשד כי במשך כמה חודשים אנסו וביצעו מעשים מגונים בילדה בת 13. מעצרים אלו הגיעו לאחר שבתחנת תל אביב צפון התנהלה בשבועיים האחרונים חקירה סמויה – שהיום הפכה לגלויה.

החקירה בנושא נפתחה בעקבות תלונה שהגיעה מבית הספר בו לומדים הילדה וכן הנערים החשודים במעשים. על פי החשד נהגו הנערים להיפגש עמה במקומות שונים ושם קיימו עמה יחסי מין וביצעו בה מעשים מגונים. היום צפוי בית המשפט לנוער בתל אביב לדון בהארכת מעצרם של תשעת הנחקרים, כאשר יתכנו מעצרים נוספים בימים הקרובים.   

"הילד שלי באותו הגיל של הנערה", אמר ל"הארץ" הורה של אחד מהקטינים החשודים שעמד נסער מחוץ לתחנת המשטרה. "כמו שאני מבין את הדברים, שום דבר לא נעשה בכוח. יש לנו בטלפון הודעות טקסט שבהן היא כועסת עליו שהוא לא עונה". ההורה הוסיף כי "אלה מעשים שנעשו ברוח שטות ממקום של ילדים ותמימות ולא ממקום של לפגוע בנערה".

עו"ד שגיא זני המייצג נער בן 14 וחצי החשוד אף הוא במעורבות במקרה אמר כי מרשו "לא מכחיש את יחסי המין", אך לדבריו "היוזמה היתה מצדה והוא נענה לחיזורים שלה". זני הוסיף כי "בידי המשטרה אינדיקציות לכך שהיא זו שיצרה את הקשר ורצתה את המפגש החד פעמי אתו".

לפני כחודשיים הגישה הפרקליטות כתבי אישום בפרשת האונס הקבוצתי במרכז: 11 נערים בני 13 עד 17, הואשמו בעבירות מין חמורות ואונס בת 12. על פי האישום, נערים אלה כפו על הילדה יחסי מין בכמה מקרים, לפחות אחד מהם בשטח בית ספר. הנערים מתגוררים בערים שונות ולומדים בבתי ספר שונים. אחדים מהם טענו כי סברו שהילדה מבוגרת יותר בשל מראה החיצוני.

המידע הראשוני שחשף את הפרשה לא הגיע מהנערה אלא מגורם אחר, שמסר את הפרטים לקצין הנוער במרחב דן. במסגרת זאת נמסרו למשטרה גם סרטונים, שעל פי החשד תיעדו את המעשים ובהם תיעוד של יחסי מין בין קבוצת נערים לילדה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ