המשטרה קיבלה מידע חדש נגד השר סילבן שלום שמעכב את סגירת התיק נגדו

המידע נוגע למקרה נוסף בו מעורבים לכאורה השר ואשה אחרת שעבדה אתו. שמה עלה בעבר בחקירת המשטרה, אף היא סירבה להתלונן נגד שלום

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשטרה קיבלה היום (חמישי) מידע על מקרה נוסף בו מעורבים לכאורה אשה אחרת והשר סילבן שלום. בשלב זה לא ברור אם האשה, שעבדה בעבר עם השר, מוכנה להתלונן נגדו, שכן עדותה הגיעה לשוטרים דרך צד שלישי.

שמה של האשה הוזכר בעבר במשטרה כחלק מהחקירה, אך היא סירבה לשתף פעולה עם השוטרים או אף להתייחס למקרה. במשטרה הבהירו כי אין בכוונתם לשדל נשים לבוא לחקירה אם אין ברצונן לשתף פעולה. עם זאת, המידע החדש מעכב את סגירת התיק נגד שלום.

במקביל, היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, וצמרת המשטרה הסכימו אתמול להמשיך לעת עתה בחקירת התלונה נגד השר שלום, שלפיה הטריד מינית עובדת לשעבר. וינשטיין בא אתמול למשרדי יחידת להב 433 בלוד כדי לדון בהתקדמות החקירה. בתום הישיבה סוכם כי בניגוד להערכות קודמות לפיהן התיק ייסגר עד סוף השבוע, החקירה טרם מוצתה ויש להמשיכה.

השר סילבן שלום, בנובמבר האחרוןצילום: פלאש 90

מ', המתלוננת נגד שלום, הגישה אתמול תלונה ביחידה הארצית לחקירות הונאה על כך שפרטיה כמתלוננת וכנפגעת עבירה הודלפו לציבור הרחב. לדברי מקורביה, "היה ברור לה שלא ייפתח הליך פלילי נגד שלום והתלונה תיסגר בשל ההתיישנות. עם זאת, ישנה חשיבות ליידע את הציבור במה שאירע, ושהדברים לא נמדדים רק בהחלטה אם להעמיד לדין פלילי או לא".

שלום נחקר שלשום באזהרה, בחשד לביצוע מעשים מגונים וניצול יחסי מרות כלפי מ', שעבדה תחתיו כאשר כיהן כשר המדע, לפני 15 שנה. עד כה לא הצליחה המשטרה להשיג תלונות נוספות של נשים נגד שלום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ