חשד: קבוצת גברים ביצעו אקטים מיניים בנערות תמורת מתנות וכסף

במשטרת תל אביב חושדים כי 25 נערות היו מעורבות בביצוע מעשים מגונים בהתאם לדרישות של ששה גברים, כאשר קטין בן 17 שימש כמתווך

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

משטרת תל אביב עצרה הבוקר (רביעי) שבעה בני אדם בחשד שסרסרו, קיימו יחסי מין וביצעו מעשים מגונים ב-25 קטינות בגילים 17-14.

במשטרה אמרו כי לפני כמה שבועות זימנו נערה למשרד היחידה המרכזית במחוז תל אביב, בקשר לפרשת אייל גולן. במהלך החקירה התברר שהנערה אינה קשורה לפרשה זו, אך היא סיפרה כי היא נוהגת לבצע בבגירים אקטים מיניים עבור מתנות והטבות, בהם מעשים שנועדו להשפיל את הגברים.

מפקד היחידה, ניצב משנה גדי אשד, הורה לפתוח בחקירה ולהגיע לאותם חשודים וקטינות. במהלך העדויות שנגבו מכמה מהקטינות, בנות 14 עד 17, התברר כי אותן בנות נהגו להיענות לדרישות המיניות של הבגירים, שכללו מעשים סאדו-מאזוכיסטיים ואקטים מיניים אחרים, תמורת מימון נסיעות, רכישת מתנות זולות ובמקרה אחד 800 שקל.

הבוקר הפכה החקירה לגלויה כששוטרי משטרת מחוז תל אביב פשטו על בתיהם של שבעה חשודים, שישה מהם בגילים 45-25, ועצרו אותם. לחשודים מיוחסות עבירות של הבאת אדם לידי מעשה זנות, מעשה מגונה בפומבי וכן קבלת שרות של מעשה זנות של קטין. בין העצורים נמנה קטין בן 17 שחשוד בסרסרות בכך שקישר בין בנות לאחד החשודים. מחר יובאו החשודים להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

בשבוע שעבר עצרה משטרת תל אביב לחקירה תשעה נערים בגילים 17-13 בחשד כי במשך כמה חודשים אנסו וביצעו מעשים מגונים בילדה בת 13. מעצרים אלו הגיעו לאחר שבתחנת תל אביב צפון התנהלה בשבועיים שלפני כן חקירה סמויה.

החקירה בנושא נפתחה בעקבות תלונה שהגיעה מבית הספר בו לומדים הילדה וכן הנערים החשודים במעשים. על פי החשד נהגו הנערים להיפגש עמה במקומות שונים ושם קיימו עמה יחסי מין וביצעו בה מעשים מגונים. היום צפוי בית המשפט לנוער בתל אביב לדון בהארכת מעצרם של תשעת הנחקרים, כאשר יתכנו מעצרים נוספים בימים הקרובים.

"הילד שלי באותו הגיל של הנערה", אמר ל"הארץ" הורה של אחד מהקטינים החשודים שעמד נסער מחוץ לתחנת המשטרה. "כמו שאני מבין את הדברים, שום דבר לא נעשה בכוח. יש לנו בטלפון הודעות טקסט שבהן היא כועסת עליו שהוא לא עונה". ההורה הוסיף כי "אלה מעשים שנעשו ברוח שטות ממקום של ילדים ותמימות ולא ממקום של לפגוע בנערה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ