צו איסור הפרסום על חקירת רצח שלי דדון הוארך בחודש

בית משפט השלום בנצרת האריך בשלישית את האיסור לפרסם את פרטי החקירה של רצח הצעירה מעפולה. בקשות "הארץ" להתיר פרסום חלקי נדחו

אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי אשכנזי

בית משפט השלום בנצרת האריך בשבוע שעבר את צו איסור הפרסום על פרטי חקירת הרצח של הצעירה שלי דדון מהצפון בחודש נוסף, עד 29 ביוני. זו הפעם השלישית מאז הרצח שאירע ב-1 במאי שבית המשפט נעתר לבקשת המשטרה לאסור כל פרסום הנוגע לחקירת המקרה. בית משפט השלום בנצרת ובית המשפט המחוזי בעיר דחו את הערעורים שהגיש "הארץ" על החלטות אלה, ואת בקשתו להתיר פרסום חלקי של פרטי החקירה.

גופתה של דדון, בת 20 מעפולה, אותרה בחודש שעבר בשולי אזור התעשייה רמת גבריאל שבמגדל העמק, כשעליה סימני דקירה. שוטרים הבחינו בה במגרש חניה נטוש. בני משפחתה דיווחו קודם לכן על היעדרותה, וסיפרו כי היא יצאה לריאיון עבודה, אך מעולם לא הגיעה אליו.

זמן קצר לאחר שהתגלתה הגופה אמר ניצב-משנה איתן מנשה, מפקד תחנת עפולה, כי נבדקים כל כיווני החקירה. יום לאחר מכן חזר על הדברים ניצב-משנה משה כהן, מפקד היחידה המרכזית במחוז הצפוני, החוקרת את המקרה ביחד עם השב"כ.

ארבעה ימים אחרי הרצח, אמר השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' כי חלה "התפתחות דרמטית בחקירת הרצח". אולם למרות הכרזת השר, כעבור עשרה ימים נקלעה חקירת השב"כ והמשטרה למבוי סתום. לפני כשבועיים אמר אהרונוביץ' בעת ביקור שערך באום אל פחם כי לא ניתן עדיין לקבוע אם המניע למעשה הוא לאומני.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ