הוגש כתב אישום נגד תושב ישרש בגין רצח שני ילדיו

לפי כתב האישום, אברהם לוי, בן 42, תכנן מראש את הרצח בשל סכסוך עם גרושתו - הוא כיסה את עיני ילדיו, כבל אותם ושיסף את גרונותיהם

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רויטל חובל
רויטל חובל

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (ראשון) כתב אישום נגד תושב ישרש אברהם לוי, בן 42, בגין רצח שני ילדיו, בחודש שעבר. על פי האישום, לוי תכנן את הרצח מראש בשל סכסוך מתמשך עם גרושתו, אם הילדים.

באישום נכתב כי הילדים - ישי בן 11.5 ושרה בת 10, ששהו במשמורת האם בארה"ב, הגיעו ב-11.6 לארץ כדי לבלות  עם הנאשם. באותו היום, שכנע האב את ילדיו לכסות את עיניהם ולכבול את ידיהם באמצעות אזיקים שרכש במיוחד. בהמשך, הורה להם האב אברהם לוי לכרוע על ברכיהם ושיסף את גרונותיהם באמצעות סכין שרכש יום לכן.

הנאשם הסגיר את עצמו  בתחנת משטרת רמלה לאחר המעשה. שופטת בית משפט השלום בראשון לציון רבקה גלט שקלה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית, אולם החשוד ביקש לוותר עליה בטענה שהוא כשיר לעמוד לדין. היא הורתה להצמיד לו השגחה מלאה כדי שלא יפגע בעצמו. עורך דינו של האב, רן אלון, אמר אז ש"הוא מהורהר מאוד בתוך עצמו ושרוי בתוך עולמו הפנימי. קשה לקבל ממנו תשובות למה שהתרחש באותם רגעים".

הנאשם אברהם לוי ובנו ישי

שכניו של האב במושב סיפרו לאחר הרצח כי הוא וגרושתו נפרדו על רקע אלימות במשפחה. ב-2005 וב-2009 התלוננה האשה במשטרה כי בעלה הכה אותה ואת ילדיהם, ואף חיה למשך תקופה מסוימת במקלט לנשים מוכות. במקרה האחרון האב הורשע ונדון לעבודות שירות.. 

תושבת המושב שהכירה את המשפחה אמרה ל"הארץ" כי האם סיפרה לה בעבר על אלימות מצד האב ועל איומים כלפיה וכלפי הילדים. לדבריה, "היא הבינה שיש בו משהו אלים בצורה קיצונית וניסתה לפתור את זה בדרכי שלום, כדי לצאת עם הילדים לחו"ל ולהתרחק ממנו".  

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ