שחקן מוכר נעצר בחשד לתקיפת גרושתו

האשה התלוננה במשטרה כי הוא הטיח ראשה ברצפה וניסה לחנוק אותה. השחקן שהכחיש בחקירתו את החשדות נשלח למעצר בית בן חמישה ימים

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

שחקן מוכר נעצר הבוקר (רביעי) בחשד לתקיפת גרושתו והובא לחקירה במשטרת מחוז תל אביב, כאשר לפי תלונת הגרושה, הוא תקף אותה וניסה לחנוק אותה. בשעות הצהריים הוחלט לשחררו למעצר בית בן חמישה ימים.

האשה שטוענת כי האירוע התרחש אל מול עיני הילדים של השניים, היא אמרה למשטרה כי בעלה לשעבר הגיע לביתה בתל אביב, תפס אותה בשערה, הטיח את ראשה ברצפה וניסה לחנוק אותה. עוד היא סיפרה כי זו לא הפעם הראשונה שהוא מאיים עליה באלימות – והיא אף ככל הנראה הקליטה באמצעות הטלפון הנייד שיחת איום שכזו.

בחקירתו הכחיש השחקן את טענותיה ואמר כי הוא זה שניסה להתגונן מפניה. לפי גרסתו, הוא רק איים עליה שאם תמשיך להכות את בנותיהם, הוא יפגע בה. המשטרה ציינה שעל גופו של השחקן נמצאו סימני אלימות, אולם לא נמצאו כאלה על גופה של המתלוננת.

עורך הדין דן באומן, המייצג את השחקן מטעם הסנגוריה הציבורית, אמר כי "על פי ההתרשמות של השוטרים בתחנה, שהוצגו לבית המשפט, לא נראו סימני חבלה על האשה. על השחקן לעומת זאת נמצאו שריטות על הזרועות, דבר המעיד כי הותקף ע״י האשה. נראה שגם בית המשפט לא התרשם מתלונת האשה והורה על שחרורו המיידי".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ