הוארך בעשרה ימים מעצרו של אילן בן עמי, החשוד ברצח דפנה בר ציון

בן עמי, שגופת פרודתו נמצאה בדירתו בפלורנטין, נעצר אתמול ושחזר את הרצח. עורכת דינו: "מצבו הנפשי קשה מאוד. שלחנו אותו להסתכלות"

אילן ליאור
אילן ליאור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אילן ליאור
אילן ליאור

בית משפט השלום בתל אביב האריך הבוקר (שני) בעשרה ימים את מעצרו של המוזיקאי אילן בן עמי, החשוד ברצח פרודתו דפנה בר ציון בשבוע שעבר. בן עמי, שגופתה של בר ציון נמצאה ביום חמישי בדירתו בשכונת פלורנטין, לא נכח בדיון. הוא נעצר אתמול בערב במרכז תל אביב בעקבות דיווח של אזרחים שהבחינו בו.

במשטרה אומרים כי בחקירתו הודה בן עמי ברצח, ולפנות בוקר הוא אף הובא לזירת האירוע, שחזר את המעשה וסיפק לחוקרים את כלי הרצח. במסגרת השחזור לקחו אותו חוקרי המשטרה גם לספארי ברמת גן, שם השליך לאחר הרצח את הטלפון הנייד של בר ציון, וגם לדירת מסתור בקומה העשירית באתר בנייה סמוך למגדלי יו בתל אביב, שם הסתתר לאחר הרצח. על קירות הדירה כתב קטעים משירים שניתן לפרשם כהבעת חרטה. כמו כן, השאיר רשימות המתייחסות למעשה.

עו"ד אורית חיון, המייצגת את בן עמי, אמרה בתום הדיון "מצבו הנפשי של אילן קשה מאוד. זה תקופה של מספר חודשים הוא נטל כדורים שונים ומצבו כרגע לא נראה יציב. בתקופה הזאת הוא ניסה מספר ניסיונות אובדניים. הוא שוטט ברחובות, כתב על קירות ועשה מעשים שבהחלט מצביעים על מצב נפשי לא מאוזן. אנחנו בהסכמה שלחנו אותו להסתכלות, על מנת שקודם כל יוכל להיבחן מצבו ואחר כך אנחנו נתמודד עם התמונה כולה". עו"ד חיון סיפרה כי בן עמי נעצר כשעליו הבגדים שלבש בעת הרצח. בית המשפט נענה לבקשתה לספק לו ציוד אישי בסיסי.

בר ציון ובן עמי לפני פרידתם

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ