הותר לפרסום: ראש הכת החשוד בשידול נשים לזנות הוא דוד דבש, תושב קרית ארבע

דבש, בן 60, הידוע גם בכינויו "דוד הכי טוב", וגד זראד, תושב אשקלון, חשודים כי סרסרו בנשים וניצלו אותן מינית תוך שימוש באלכוהול ובסמים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

הותרו לפרסם שמותיהם של שני החשודים המרכזיים מתוך שמונה חשודים שנעצרו אתמול (ראשון) בחשד שהפעילו כת שסרסרה בנשים, שידלה אותן לזנות וניצלה אותן מינית תוך שימוש באלכוהול ובסמים. בראש ההתארגנות עומד דוד דבש, בן 60, מקרית ארבע, הידוע גם בכינויו "דוד הכי טוב". החשוד השני הוא גד זראד, בן 47, תושב אשקלון. בין העצורים ישנן גם שתי נשים. 

דבש, מוסיקאי ומספר סיפורים המקורב לרוח ברסלב, נשוי לשתי נשים ואב ל-15 ילדים. אחת מנשותיו נעצרה בחשד שהיא מעורבת בהתארגנות, ואתמול היא שוחררה למעצר בית. לפני כמה שנים דבש זכה בתביעה אזרחית נגד חברת ביטוח, משרד הפרסום אדלר חומסקי והשחקן משה איבגי בשל השימוש בדמותו בקמפיין פרסומי של בכיכובו של איבגי. זראד, בן 47, חשוד גם הוא בסרסור בנשים, כמו גם באספקת סמים לחברי הכת.

דוד דבש, ידוע בכינוי "דוד הכי טוב". צילום: Moti1980

עורכי דינם של דבש וזראד טוענים לאי שפיותם של החשודים וביקשו אתמול מבית המשפט לשלוח אותם להסתכלות. היום מתקיים בבית המשפט השלום בירושלים דיון בהארכת מעצרם של שלושה חשודים נוספים בפרשה.

משטרת מחוז יהודה ושומרון עצרה אתמול שמונה חשודים בהפעלת כת שסרסרה בנשים, שידלה אותן לזנות וניצלה אותן מינית תוך שימוש באלכוהול ובסמים. כל זאת בטענה שעליהן לקיים יחסי מין עם גברים לא יהודים כדי "להציל את עם ישראל ולקרב את הגאולה".  

חקירת התיק התנהלה באופן סמוי ביחידה המרכזית של מחוז ש"י, לאחר שלפני ארבעה חודשים התלוננה אשה על כת המנצלת נשים שמשתלבות בה. בחקירה התברר כי אנשי הכת, שפעלה בכל הארץ, גרמו לנשים להאמין כי גאולת עם ישראל תגיע באמצעות "ניצוצות", כלומר קיום יחסי מין עם לא יהודים. ה"לקוחות" היו לא יהודים מכל מיני קבוצות ומגזרים, כולל פלסטינים מהשטחים ועובדים זרים באזור תל אביב. 

על פי החשד, מנהיגי הכת גבו תשלום מהגברים הלא יהודים שעמן שכבו הנשים וניסו כביכול "להחזיר את הבנות בתשובה" באמצעות קיום יחסי המין אתם. אנשי הכת יצרו תלות בינן לבין הנשים כשסיפקו להן סמים ואלכוהול ואף גרמו להן לקיים יחסי מין בהשפעת חומרים אלה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ