המשטרה מנסה לאתר קטינים המופיעים בסרטוני מין שהופצו ברשת

בסרטונים נראית נערה כבת 15 מקיימת יחסי מין עם צעירים בגן ציבורי. הם מדברים אליה בשפה בוטה, אך לא ברור אם היו יחסים בכפייה

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ

המשטרה מנסה לאתר מספר צעירים המופיעים בסרטון בו הם נראים מקיימים יחסי מין עם קטינה. ערוץ 10 חשף הערב את החקירה שעורכת משטרת מחוז מרכז בעניין.

הרשויות המטפלות העבירו אל תחנת המשטרה באחת מערי המחוז שני סרטונים בהם נראית נערה כבת 15 המוכרת לגורמים המטפלים. בסרטונים נראים שניים או שלושה צעירים, ככל הנראה קטינים אף הם, מקיימים יחסי מין עם הנערה. לא נראה שהנערים כופים עצמם עליה אולם לאורך הסרטון הם מדברים אל הנערה בשפה בוטה שכוללת עלבונות.

הסרטונים צולמו בגן ציבורי על ידי הנערים, ולאחר מכן הופצו בקרב בני נוער רבים בבתי ספר שונים. חוקרי התחנה שבדקו את הסרטון קבעו כי הוא לא צולם בעירם והעבירו את החומר ליחידות הנוער ברחבי ארץ כדי לאתר את הנערים והנערה שמופיעים בו.

עדיין לא ברור אם בוצעה עבירה – אם כל המעורבים בפרשה קטינים ואם לא היו יחסים בכפייה, אולם במשטרה מעוניינים להגיע אל המצולמים יחד עם נציגי הרשויות שהגישו את התלונה כדי לשוחח על המקרה עם המעורבים ועם משפחותיהם. במשטרה מקבלים מידי יום תלונות על סרטונים שהופצו באמצעות הוואטסאפ, ולעת עתה מתקשים החוקרים להתמודד עם התופעה.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ