המשטרה מנהלת מצוד אחר עצור שנמלט מהמרכז לבריאות הנפש בבאר יעקב

הצעיר, בן 25, נעצר בחודש שעבר לאחר שהיכה בת משפחה ונשלח לבדיקה פסיכיאטרית. המשטרה והשב"ס בחילופי האשמות בנוגע לאחריות לשמירה עליו

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

מנהלת מצוד מאז שעות הבוקר אחר צעיר בן 25 שנמלט מהמרכז לבריאות הנפש בבאר יעקב. הבוקר (שבת) בסביבות השעה 10:00 הבחינו אנשי הצוות הרפואי של המחלקה הסגורה שהצעיר, שנשלח לאבחון פסיכיאטרי על ידי בית המשפט לא נמצא במתחם בית החולים.

לפני כחודש היכה הצעיר בת משפחה בצורה קשה וזו הגישה תלונה נגדו. הוא נעצר על ידי תחנת המשטרה של ראשון לציון, שם התרחשה התקיפה, ולאחר מכן הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה ומעצרו הוארך עד תום ההליכים משום שהמשטרה סברה כי הוא מסוכן לציבור.

במשטרה התבקשו לשלוח את העצור לבדיקה פסיכיאטרית כדי לקבוע האם הוא כשיר לעמוד לדין. לצורך הבדיקה אושפז העצור בבית החולים בבאר יעקב תחת אבטחה של שוטרים. היום כאמור, מסיבה שעדיין אינה ברורה, הוא הצליח להימלט משומריו. כבר בשעות הבוקר המוקדמות החלה המשטרה בחיפושים אחר העצור. כוחות גדולים, בסיוע מסוק, עדיין מנסים לאתרו.

שלא כמו במקרים קודמים, הפעם החליטו במשטרה וב שלא לדווח על הבריחה של העצור לציבור. בין המשטרה והשב"ס מתנהלים חילופי האשמות בנוגע לאחריות לשמירה של העצור, ומסיבה זו ככל הנראה שני הארגונים בחרו שלא להזהיר את הציבור ולא לעשות שימוש בעזרתו באיתור הנמלט כפי שקורה במקרים דומים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ