הותר לפרסום שמו של נהג המונית המואשם שחטף ילדה בת 7 וביצע בה מעשים מגונים

יוסף כהן, בן 48 מירושלים, מואשם שחטף את הילדה מבית ספרה באשדוד, נסע עמה ליער באזור בית שמש ונטש אותה שם לאחר שביצע בה את המעשים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בית המשפט העליון התיר היום (ראשון) לפרסם את שמו של יוסף כהן, נהג המונית הנאשם בחטיפת ילדה בת שבע מאשדוד לפני כחודש וביצוע מעשים מגונים. כהן, תושב ירושלים בן 48, עובד בתחנת מוניות "הדקה ה-99" בבירה. הוא ביקש להמשיך לאסור את שמו לפרסום, אך השופט יצחק עמית דחה את בקשתו והוסיף: "אכן ניתן להבין את חששו של העורר מפני אלימות שתופגן כלפיו מצד אסירים אחרים, אך תופעה זו מוכרת לצערנו ביחס של אסירים לגבי עברייני מין בכלל, ואין עניינו של העורר נבדל ממקרים אחרים. מכל מקום, הגנתו של העורר מפני אסירים ועצירים אחרים מסורה לשב"ס, וחזקה על השב"ס כי יעשה את המוטל עליו".

נגד כהן הוגש כתב אישום בגין מעשים מגונים וחטיפה לביצוע עבירות מין, לאחר שאסף אותה ברכבו בקרבת בית ספרה ונסע לכיוון בית שמש, שם ביער סמוך לישוב תעוז ביצע בה את המעשים ונטש אותה במקום.

על פי כתב האישום הילדה, תלמידת כיתה ב', חיכתה להסעה לביתה שבגן יבנה וישבה על הרצפה וציירה. הנאשם, שהסיע נוסע מירושלים לאשדוד נסע באזור בית הספר ועצר סמוך לילדה. כשראה אותה על הרצפה קרא לה ואמר לה לא לשבת כך כדי שלא תתלכלך.

כהן (מכסה את פניו) ועורך דינו בדיון בהארכת מעצרו, בשנה שעברהצילום: אליהו הרשקוביץ

לאחר מכן, כך על פי כתב האישום, אמר לה לעלות איתו לרכב וקרא לה "בואי, אקח אותך". הילדה סירבה, אך הנאשם המשיך לשכנע אותה ופיתה אותה באמצעות ממתקים, כשאמר לה " אביא לך שוקולד, כדאי לך".

לפי הפרקליטות, לאחר הפצרות, הילדה עלתה לרכבו והם החלו לנסוע לכיוון היציאה מאשדוד, אז פנה הנאשם לכיוון ירושלים. בהגיעו ליער צרעה ליד הישוב תרום, ביקש הנהג מהילדה לעבור למושב האחורי. שם ביצע נהג המונית מעשים מגונים בילדה, נישק אותה וניסה להפשיטה. משסיים את המעשים הוריד אותה מהרכב וביקש ממנה לחכות, כך לפי כתב האישום, ונמלט מהמקום בעודו מותיר את הילדה לבדה ביער המרוחק מביתה.

הילדה, שהיתה מבוהלת ובכתה החלה לרוץ לכיוון הכביש הראשי של הישוב וצעקה לעזרה, שם אספה אותה מירה שורק, אחות במקצועה שעברה במקום ודובבה את הילדה כדי להבין את שאירע והזעיקה את המשטרה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ