שולה זקן השתחררה מכלא נווה תרצה, לאחר שישה חודשי מאסר

ועדת השחרורים של שב"ס אישרה בתחילת החודש את קיצור עונשה בשליש. זקן בצאתה: "תודה לקדוש ברוך הוא שנתן לי לעבור את הניסיון הזה. מקווה שעברתי אותו כמו שצריך"

רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל

שולה זקן, ראשת לשכתו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, השתחררה הבוקר (שני) מכלא נווה תרצה, לאחר ריצוי עונש מאסר של שישה חודשים. בצאתה מהכלא אמרה זקן לכתבים "תודה לכם שאתם פה. המלה הראשונה שאני רוצה להגיד - ברוך מתיר אסורים. תודה רבה לקדוש ברוך הוא שנתן לי לעבור את הניסיון הזה. אני מקווה שעברתי אותו כמו שצריך".

זקן סירבה להתייחס לשהותה בכלא וביקשה "לאפשר לה לחזור למשפחתה" והבטיחה להגיב "כשהזמן יגיע". את פניה של זקן קיבלו בעלה משה, שני בניה רועי ונדב וחברתה הטובה סיגי טובול.

ועדת השחרורים של שב"ס אישרה בתחילת החודש את קיצור עונשה של שולה זקן. הוועדה נענתה לבקשה להפחית שליש מתקופת המאסר שנגזרה עליה בתיק הולילנד.

זקן בצאתה מנווה תרצה, הבוקרצילום: דודו בכר

זקן, שהורשעה בקבלת שוחד, החלה לרצות את עונשה, 11 חודשי מאסר בפועל, בחודש יולי 2014 בכלא נווה תרצה. היא הקדימה את ריצוי העונש, שנקבע תחילה ל-1 בספטמבר, משום שקיוותה כי בניכוי שליש מעונשה תוכל לבלות את חג הפסח בביתה עם משפחתה.

זקן הורשעה בקבלת שוחד של 150 אלף שקל, לקיחת שוחד בקבלת מתנות מעד המדינה שמואל דכנר, ובהלבנת הון. במסגרת הסדר הטיעון שחתמה עם המדינה, היא סיפקה לפרקליטות הקלטות שהביאו לפתיחת חקירה חדשה נגד אהוד אולמרט ולבקשה לפתוח את תיק טלנסקי.

זקן הורשעה בעבר בשתי פרשות, אבל תיק הולילנד הוא הראשון שבו נגזר עליה עונש מאסר. בפרשת רשות המסים, שבה הורשעה במרמה והפרת אמונים, נגזרו עליה ארבעה חודשי עבודות שירות. בפרשת ראשונטורס היא הורשעה בקבלת דבר במרמה והפרת אמונים ונגזרו עליה מאסר על תנאי וקנס בגובה 40 אלף שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ