מני נפתלי מאיים לתבוע את נתניהו: "יש גבול להתעללות"

נפתלי, לשעבר אב הבית במעונו הרשמי של רה"מ, מתכוון להגיש תביעת לשון הרע נגד גורמים נוספים בסביבת רה"מ, שקשרו בינו לבין מסקנות דו"ח המבקר. הליכוד: "טענתו של נפתלי כי הוא הנפגע מופרכת"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מני נפתלי, שהיה אב הבית במעונו הרשמי של נתניהו, מאיים להגיש בשבוע הבא תביעת לשון הרע נגד ראש הממשלה. נפתלי נפגש הבוקר (חמישי) עם עורך דין המתמחה בתחום, זאת לאחר שבליכוד האשימו אותו השבוע כי הוא אחראי להוצאות המופרזות במעון ראש הממשלה.

"נגמרו הימים בהם כל אחד אומר מה שהוא רוצה, בלי שמץ של אמת ובלי לקחת אחריות", אמר נפתלי. "יש גבול להתעללות ולהתעמרות שאדם אחד יכול לשאת על גבו. אני אדם רגיל. אדם פשוט. מקום העבודה שלי לא עמד בהתחייבויותיו כלפיי והפר אינספור חוקי עבודה כלפיי כעובד. בחלומותיי השחורים ביותר לא חלמתי שכך ינהג ראש ממשלה בישראל, ויטיל עליי את האחריות להוצאות הפרטיות שלו ושל בני משפחתו".

בנוסף, נפתלי איים להגיש תביעת לשון הרע נגד גורמים שונים שניסו לקשור בינו לבין מסקנות הדו"ח, בהם יועץ רה"מ, ניר חפץ, והשר לנושאים אסטרטגיים, יובל שטייניץ. הוא קרא לעובדי מעונו של ראש הממשלה להצטרף למאבקו. "אני יודע שאתם מפחדים. כקבוצה, הם לא יעזו להמשיך לפגוע בנו".

נפתלי בדרכו אל יחידת להב 433 במשטרה, לפני כשבועייםצילום: מוטי מילרוד

מהליכוד נמסר בתגובה כי ״הטענה של נפתלי כאילו הוא הנפגע מופרכת ומגוחכת כמו כל גרסאותיו השקריות האחרות. נפתלי מנהל במשך חודשים ארוכים קמפיין הכפשות והשמצות נגד רעיית ראש הממשלה על אף שהיא איננה נתבעת כלל בתביעה שהגיש. זאת על מנת להוציא מהמדינה כספים שלא כדין ולפגוע בראש הממשלה ובליכוד בבחירות. כעת, לאחר שהוכח כי ההוצאות במעון ראש הממשלה זינקו ונופחו בתקופתו של נפתלי וירדו לאחר עזיבתו, ולאחר שנחשף כי נתן שתי גרסאות שונות לגבי סיבת עזיבתו את מעון ראש הממשלה - נפתלי מבין את המשמעות המשפטית הכבדה של התנהלותו החמורה על כל המשתמע מכך על פי כל דין״.

השבוע תדרך נתניהו את חברי הכנסת של מפלגתו לקראת פרסום דו"ח מבקר המדינה על הוצאות מעונו, והורה להם להטיל את האשמה על התקציב המנופח שהוקצה למעונו הרשמי על נפתלי, המסוכסך עמו.

צעירי מפלגת העבודה פרסמו השבוע סרטון הלועג לטענת הליכוד ונתניהו נגד נפתלי. בסרטון נראים מפגינים מוחים נגד נפתלי, והם טופלים נגדו האשמות שונות, כאילו היה מועמד לראשות הממשלה. "מני נפתלי צא מאיפה שאתה מתחבא. אתה אשם במה שקורה במדינת ישראל, אתה הבאת עלינו את הקסאמים, מני, אובמה כועס עלינו בגללך, אתה חפרת את המנהרות במו ידיך", קוראים המפגינים בסרטון. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ