חשד: אדם התחזה לרופא והסתובב בחופשיות ברמב"ם במשך ארבעה חודשים

המתחזה נעצר בבית החולים לאחר שאדם שהכיר אותו שלח תלונה להנהלה. הוא הסתובב במקום לבוש בחלוק רופא ועונד שרוך הנראה כתג עובד

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נעה שפיגל
נעה שפיגל

בבית החולים רמב"ם בחיפה נתפס הבוקר (חמישי) אדם שהתחזה למתמחה ועל פי החשד הסתובב במשך כארבעה חודשים במחלקות שונות בבית החולים כאשר הוא לבוש בחלוק רופא ועונד שרוך הנראה כתג עובד. לדברי ניצב משנה אבי אדרי, מפקד תחנת חיפה, הוא אמר לעובדים ולרופאים ששוחח עמם שהוא רופא ילדים במחלקת ילדים וסיפר שהוא לומד בפקולטה לרפואה.

אדם שמכיר את החשוד שלח שלשום תלונה לבית החולים. מחלקת הביטחון של בית החולים הפיצה בין המאבטחים את תמונת האיש, והבוקר, כשנכנס בשערי בית החולים, זיהה אותו מאבטח.

אנשי הביטחון עקבו בחשאי אחר החשוד בעת שעלה לאחת המחלקות. לאחר שלבש מדים והתייצב לעבודה, הוא עוכב ונלקח לחקירה ראשונית במקום ולאחר מכן הועבר לחקירה בתחנת חיפה. לפי החשד, החשוד התחזה לעובד קודם לכן בבית חולים כרמל בעיר.

בית החולים רמב"ם, באוקטוברצילום: חגי פריד

לדברי בית החולים רמב"ם האדם שהגיש את התלונה סיפר שמדובר בחשוד שלמד רפואה בחו"ל וכי הוא יודע שלאחרונה האיש מתחזה לרופא ואף כי עשה זאת בבית חולים נוסף. בדף הפייסבוק של החשוד אותרו תמונות שלו לבוש כרופא במסדרונות בית החולים. עוד נמסר כי הנהלת רמב"ם הודיעה מיידית על האירוע למשרד הבריאות ופתחה בבדיקה פנימית של האירוע.

מחר יובא החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה. מבית חולים כרמל נמסר בתגובה כי עד כה לא נמצאו עדויות לכך שהחשוד הסתובב בבית החולים, והם ממשיכים בבדיקות בעניין.

מנהלת מחלקת המעצרים בסנגוריה הציבורית במחוז חיפה, ד"ר קרין מרידור, אמרה היום כי "למיטב הבנתנו, החשוד הינו סטודנט לרפואה באיטליה ללא עבר פלילי שעומד בפני מבחן הסמכה בארץ. לטענתו, מטרתו היחידה היתה להיכנס לספריית בית החולים ללמוד לקראת המבחן. חשוב להדגיש כי לחשוד לא היה כל מגע עם חולים או מטופלים".  

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ