יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשטרה עצרה לפני כשלושה שבועות את ישי גבריאלוב, תושב נתניה בן 33, בחשד שאנס וביצע עבירות מין בעשרות קטינות באמצעות האינטרנט. על פי החשד, גבריאלוב התכתב עם הקטינות תוך שימוש בזהות בדויה של נער בן 15.

במשטרה חושדים כי האיש אילץ את הבנות להקליט סרטונים שבהם הן ביצעו אקטים מיניים בעצמן באמצעות מצלמת המחשב או הטלפון הנייד שלהן, ולשלוח אותם אליו. על פי החוקרים, גבריאלוב איים על הקטינות וטען שאם לא ימשיכו לשתף איתו פעולה, הוא יפיץ ברשת את התמונות והסרטונים ששלחו לו.

המשטרה החלה לזמן בימים האחרונים חלק מהקטינות שאיתן היה גבריאלוב בקשר לצורך מתן עדות, וחלקן הסכימו לשתף פעולה. עד כה נגבתה עדות מכ-30 נערות. בימים הקרובים תתקבל החלטה כיצד להמשיך בחקירה, המתנהלת בשיתוף גורמי הרווחה.

המשטרה נחשפה לפרשה לפני כשלושה שבועות בעקבות תלונה שהגיש במשטרה תושב המרכז. האיש, אב לנערה בת 14, הבחין בסרטונים שהוקלטו בטלפון הנייד של בתו שבהם היא מבצעת אקטים מיניים תוך ניהול שיחה באמצעות האינטרנט. כששאל את הבת על הסרטונים, היא סיפרה כי נוהגת לשלוח אותם לבקשתו של נער בן 15 שאיתו היא מתכתבת. האב הגיש תלונה במשטרה, וזאת הועברה לטיפול יחידת הסייבר של להב 433.

לפני כשלושה שבועות נעצר גבריאלוב, המתגורר בבית הוריו בנתניה. בלשי היחידה שהגיעו לביתו החרימו את מחשבו האישי, ולקחו אותו לבדיקה. בשלב הראשון של החקירה נמצאו כ-200 כתובות אי־פי שונות של נערות בין הגילים עשר ו-16, שלפחות בחלקן ביצע גבריאלוב על פי החשד עבירות מין באמצעות האינטרנט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ