10 גברים, בהם שוטר, נעצרו בחשד להטרדה מינית ומעשה מגונה בקטינה

שוטרת שהזדהתה כבת 13 ושוחחה עם החשודים ברשתות החברתיות ובסקייפ הביאה למעצרם. על פי החשד, הם ביצעו פעולות בעלות אופי מיני וביקשו ממנה לחזור עליהן בעצמה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

סוכנת משטרתית שהתחזתה לבת 13 הביאה למעצרם הבוקר (שלישי) של עשרה גברים, בהם שוטר, בחשד להטרדה מינית ומעשה מגונה בקטינה. הם נחקרו הבוקר ואחרי הצהריים מעצרם יוארך.

הגברים חשודים ששוחחו עם השוטרת ברשתות החברתיות ובסקייפ ביודעם שהיא בת 13. מהחקירה של יחידת הסייבר במפלג ההונאה של מחוז תל אביב, שנמשכה כשלושה חודשים, עולה כי העשרה חשפו את איברי המין שלהם בפני השוטרת, ביצעו פעולות בעלות אופי מיני וביקשו ממנה לחזור על המעשים בהדרכתם. לפנות בוקר עצרה המשטרה את החשודים, מאזור המרכז, ולאחר חקירתם הבוקר הם צפויים להגיע להארכת מעצרם אחרי הצהריים.

מפקד מחוז תל אביב ניצב בנצי סאו אמר כי "נוכח איום הפדופיליה המתפתח במחשכים ברשת החברתית וניסיונותיהם הערמומיים של עברייני מין ללכוד בני נוער תמימים, פיתחה המשטרה יכולות טכנולוגיות ומבצעיות על מנת לסכל את ההעברות ,לחשוף את המבצעים ולהביאם לדין.

ניצב סאו הוסיף כי "אנו חייבים לעשות ככל שניתן על מנת להגן על אוכלוסיות רגישות, כמו בני נוער, שהינם סקרנים מטבעם. אכן מדובר בעבודה משטרתית בלבד, אך יש להציף את הנושא לסדר היום, להעלות את המודעות הציבורית לסכנות האורבות ברשת ולהדק את השותפויות בין גופים והורים על מנת לספק מעטפת ביטחון איתנה לילדנו״.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ