נער ושתי ילדות נפצעו קל מירי בניסיון התנקשות באביהם באילת

לפי החשד, הרקע לאירוע הוא סכסוך בארגון הפשע של מיכאל מור. אביהם של השלושה, שהיה היעד להתנקשות, נמלט מהזירה

מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה

נער בן 15 ושתי אחיותיו בנות 9 ו-11 נפצעו באורח קל מירי במהלך ניסיון התנקשות באביהם במרכז העיר אילת. האב, שהיה מזוהה בעבר עם העבריין מיכאל מור מצפון הארץ, שהה בחופשה בעיר עם משפחתו. הוא היה עד לירי ונמלט מהזירה והמשטרה מנסה לאתר אותו על כביש 90. לפי החשד, הרקע לניסיון ההתנקשות הוא סכסוך בעקבות עריקתו של האיש מארגון הפשיעה של מור לארגון מתחרה.

הרכב שנפגע, הערב באילתצילום: שלומי דעי

האירוע התרחש בסביבות השעה 21:15. לפי שעה נראה כי שני חשודים, שהיו רכובים על אופנוע, ירו לעבר חלקו האחורי של הרכב בו שהו הילדים והיריות חדרו דרך השמשה האחורית. עובר אורח סיפר כי שמע חמש יריות. אביהם של הילדים לא היה במכונית בעת הירי.

בתום סריקות המשטרה איתרה קטנוע שרוף בסמוך לבית העלמין, ובשעה זו נבדק האם קיים קשר בין אירוע הירי לבין הקטנוע שנמצא. המשטרה סגרה את זירת הירי ואת הציר המרכזי של אזור התיירות, שהיה הומה אדם עד האירוע. שלושת הילדים פונו לבית החולים יוספטל בעיר. הילדות צפויות להשתחרר מבית החולים כבר הערב, והנער נשאר בהשגחה במחלקה הכירורגית. 

מפקד מחוז דרום ניצב יורם הלוי אמר בעקבות האירוע כי "המלחמות בין עבריינים חוצות כל רף פלילי התנהגותי. העבריינים לא בוחלים בשום אמצעי ולא מהססים לפגוע בכל מי שנמצא בסמוך, לא משנה להם אם מדובר בילדים, קשישים או אזרחים תמימים שלא קשורים לאירוע"

סגן מפקד מרחב אילת סנ״צ אלי שמול ציין כי "מדובר באירוע חמור של ירי, במהלכו נפגעו ילדים. כרגע נבדקים כל כיווני החקירה ונפעל לאיתור ומעצר המעורבים".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ