מאי פאטל לחג'בי: אמרתי לך לא להתקרב אליי וחיבקת אותי בכוח

תמליל העימות שערכו במצ"ח בין מג"ד צבר למי שהיתה חיילת בפיקודו פורסם הערב בערוץ 2. פאטל נמצאה דוברת אמת לפחות באחת השאלות שנשאלה בפוליגרף; בשאלה נוספת לא הגיעו החוקרים למסקנה חותכת

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

תמליל העימות שהתקיים בין מאי פאטל לסא"ל לירן חג'בי שהטריד אותה פורסם הערב (רביעי) בחדשות ערוץ 2. בנוסף דווח כי מתוצאות בדיקת הפוליגרף שנערכה לפאטל עולה כי היא נמצאה דוברת אמת באחת השאלות, ובשאלה אחרת התקשו החוקרים לקבוע בוודאות אם דיברה אמת.  

בפוליגרף, פאטל נמצאה דוברת אמת בנוגע לטענתה על כך שחג'בי נישק אותה בכוח. היא נשאלה גם אם שיקרה בנוגע לפרט מסוים בהצהרתה, וכאן התקשו החוקרים להגיע למסקנה חותכת. על פי הדיווח, להערכתם התוצאה האמביוולנטית נובעת מכך שפאטל התקשתה לשחזר היכן בדיוק אחז בה חג'בי.

בעימות בין השניים הטיחה פאטל בחג'בי כי חיבק ונישק אותה בכוח. עוד האשימה פאטל כי במקרה נוסף שם יד על רגלה בזמן נסיעה, ושיקר לה על מצבו המשפחתי בניסיון לפתות אותה ליחסים איתו

 "זה היה לגמרי חד צדדי. אמרתי לו שיתרחק. הוא היה מכניס אותי בצורה מתוחכמת למשרד, סגר את הדלת בחוזקה כשאמרתי לו שאני לא רוצה. הוא הרגיש שאני לא רוצה והוא שמע את זה. אף פעם לא התחבקתי איתו להנאתי, ממש לא. הוא ממש הטריד בכוח נתן לי נשיקה בניגוד לרצוני", אמרה בחקירתה במצ"ח.

חג'בי מצידו דחה את ההאשמות שלה ואת הטענות על שימוש בכוח, אף שהודה כי חיבק אותה ושלח לה הודעות טקסט. 

מתוך העימות:

חג'בי: מה עשיתי? מה עשיתי?

פאטל: חיבקת אותי.

חג'בי: בכוח?

פאטל: בכוח.

חג'בי: אני פשוט המום ממך. אני לא מבין למה את עושה את זה.

חוקרת: אז איך חיבקת אותה?

חג'בי: אני לא זוכר את המקרה הספציפי. אני כמו שאמרתי לכם ואני אומר גם לך, התחבקנו הרבה פעמים לאורך כל התפקיד, הסתמסנו הרבה פעמים. מה שאני עשיתי, הטעות שאני עשיתי, אני הודיתי בה מראש, וגם הם יודעים, ולמי שצריך אני אמרתי את זה.

פאטל: יש להתחבק ויש להתחבק. אני אומרת לך תלך אחורה.

חג'בי: מתי אמרת לי תלך אחורה?

פאטל: אמרתי לך לא להתקרב אליי וחיבקת אותי בכוח.

חג'בי: בחיים לא חיבקתי אותך בכוח. אני לא מבין למה את אומרת את זה.

פאטל: ושלא נדבר על זה שהשפתיים שלנו נפגשו כי אתה הפגשת אותן.

חג'בי: בחיים זה לא היה. בחיים זה לא היה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ