אביה של פאטל הזהיר את חג'בי: אל תתקשר אליה יותר

לפי דיווח בחדשות 2, מג"ד צבר לשעבר ניסה להיפגש עם פקודתו בביתה - וגורש מהמקום על ידי אביה. חג'בי: ביקשתי לערוך ביקור בית מתוקף תפקידי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מפקד גדוד צבא לשעבר, לירן חג'בי, ניסה להיפגש עם מי שהיתה החיילת שלו, מאי פאטל, בביתה וגורש מהמקום, כך פורסם הערב (חמישי) בחדשות ערוץ 2. על פי הדיווח, לאחר האירוע, אביה של פאטל התקשר לחג'בי והזהיר אותו: "היא לא תהיה חיילת שלך יותר, ואני מבקש שלא תתקשר אליה, לא תשלח לה הודעות ואל תחכה לה בכניסה למוצב".

פאטל התלוננה במצ"ח כי הוטרדה על ידי חג'בי בזמן ששירתה תחת פיקודו, ובעקבות כך הוא הודח מתפקידו. השבוע חשפה פאטל את זהותה בפוסט שפרסמה בפייסבוק והביעה מחאה על הסדר הטיעון שנחתם עמו, במסגרתו לא יישא עונש פלילי על מעשיו.

על פי הדיווח בערוץ 2, משפחתה של פאטל טוענת כי חג'בי הופיע בשער היישוב שבו מתגוררת פאטל, וגורש על ידי אביה וקצין הביטחון של היישוב. מנגד, חג'בי טוען כי מטרתו היתה לקיים ביקור בית לאחר שפאטל לא הופיעה כמה ימים בבסיס.

מתוך השיחה שהוקלטה:

אביה של פאטל: "מאי לא חוזרת לבסיס יותר. היא עוברת ולא תהיה חיילת שלך יותר, ואני מבקש שלא תתקשר אליה, לא תשלח לה הודעות ואל תחכה לה בכניסה למוצב".

חג'בי: "קפצתי לבקר אותה.. לא.."

אביה של פאטל: "ככה לא מבקרים, אל תבוא לבקר".

חג'בי: "אוקיי, בסדר גמור".

פאטל: "והיא לא חוזרת ליחידה, אז אל תתקשר אליה ואל תשלח לה הודעות".

אתמול פורסם בחדשות 2 תמליל העימות שהתקיים בין פאטל לחג'בי לאחר שהתלוננה נגדו. כמו כן, דווח כי מתוצאות בדיקת הפוליגרף שנערכה לפאטל עולה כי היא נמצאה דוברת אמת בטענתה כי חג'בי נישק אותה בכוח, ובשאלה אחרת, האם שיקרה בנוגע לפרט מסוים בהצהרתה, התקשו החוקרים לקבוע בוודאות אם דיברה אמת. על פי הדיווח, להערכתם התוצאה האמביוולנטית נובעת מכך שפאטל התקשתה לשחזר היכן בדיוק אחז בה חג'בי בעת הנשיקה.

בעימות בין השניים הטיחה פאטל בחג'בי כי חיבק ונישק אותה בכוח. עוד האשימה פאטל כי במקרה נוסף שם יד על רגלה בזמן נסיעה, ושיקר לה על מצבו המשפחתי בניסיון לפתות אותה ליחסים איתו

 "זה היה לגמרי חד צדדי. אמרתי לו שיתרחק. הוא היה מכניס אותי בצורה מתוחכמת למשרד, סגר את הדלת בחוזקה כשאמרתי לו שאני לא רוצה. הוא הרגיש שאני לא רוצה והוא שמע את זה. אף פעם לא התחבקתי איתו להנאתי, ממש לא. הוא ממש הטריד בכוח, נתן לי נשיקה בניגוד לרצוני", אמרה בחקירתה במצ"ח.

חג'בי מצדו דחה את האשמותיה ואת הטענות על שימוש בכוח, אף שהודה כי חיבק אותה ושלח לה הודעות טקסט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ