כתב אישום יוגש נגד שני חיילים החשודים באונס חיילת בחצרים

שופט בית הדין הצבאי האריך את מעצרים של השניים, שיואשמו ככל הנראה באונס, וציין כי "ישנה תשתית ראייתית משמעותית הקושרת את החשודים לחשדות נגדם"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

התביעה הצבאית מגבשת בימים אלה כתב אישום נגד שני החיילים החשודים באונס של חיילת בבסיס חצרים בחודש שעבר. שני החיילים נעצרו בסוף החודש שעבר, לאחר שהחיילת הגישה תלונה במשטרה הצבאית. שני החיילים חשודים באונס, מעשה סדום, מעשה מגונה, פגיעה בפרטיות ושיבוש מהלכי משפט. לטענת סנגוריהם, עו"ד בני קוזניץ ועו"ד שי רודה, השניים הודו כי קיימו יחסי מין עם החיילת, אך לטענתם הדבר נעשה בהסכמה. 

כתבי האישום יכללו, ככל הנראה, עבירות אינוס. כתב האישום כנגד השניים צפוי להיות מוגש ביום חמישי הקרוב. לאחר מכן, בתביעה הצבאית יבקשו את מעצרם של שני החיילים עד תום ההליכים בעניינם. 

בית הדין הצבאי הורה אתמול (ראשון) להאריך את מעצרם של השניים בחמישה ימים. בהחלטת בית הדין כתב השופט, סא"ל שחר גרינברג, כי "ישנה תשתית ראייתית משמעותית הקושרת את החשודים לחשדות נגדם". לדבריו, חומר הראיות מקיף וכתב האישום יכיל ככל הנראה "פרטי אישום לא מועטים נוכח החשדות נגד החשודים". עו"ד ניר ליסטר, המייצג את החיילת, מסר כי הוא מברך על ההתקדמות בחקירה. 

החשודים מובאים לבית הדין הצבאי ביפו, בחודש שעברצילום: מוטי מילרוד

לפני כשבועיים הסירה התביעה הצבאית את החשד לאונס משני חיילים נוספים. חייל אחד עדיין חשוד בפגיעה בפרטיות, ניסיון פגיעה בפרטיות, הטרדה מינית, מעשים מגונים ושיבוש מהלכי משפט. חייל נוסף חשוד בפגיעה בפרטיות, שיבוש הליכי משפט, השמדת ראיה וכן חשד לעבירות סמים. כנגד השניים יוגש כתב אישום בכפוף לשימוע שייערך לעורכי דינם בשבוע הקרוב.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ