חשד: זוג קשישים הרגו את בנם החולה והתאבדו בביתם בערד

השלושה נמצאו ללא רוח חיים בדירה ברחוב הנורית בעיר על ידי קרוב משפחה שהזעיק את המשטרה. מחקירה ראשונית עולה כי הבן ככל הנראה סבל ממחלה סופנית

שירלי סיידלר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירלי סיידלר

זוג קשישים כבני 80 ובנם, בן 50, נמצאו היום (שבת) ללא רוח חיים בדירה ברחוב הנורית בערד. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי ההורים ביקשו לשים קץ לחייו של הבן, שככל הנראה סבל ממחלה סופנית, ולאחר מכן התאבדו. צוות מגן דוד אדום שהוזעק לבית המשפחה קבע את מותם של השלושה במקום. השלושה נמצאו על ידי קרוב משפחה שהגיע למקום והזעיק את המשטרה.

בחיפוש שערכה המשטרה בבית נמצא מכתב המסביר את סיבות ההתאבדות של בני הזוג. המכתב ככל הנראה נכתב על ידי האב לפני ההתאבדות. מפקד מרחב נגב, תת-ניצב אמנון אלקלעי, שהגיע לזירת האירוע, אמר: "מדובר באירוע טרגי ונסיבותיו בחקירה". 

אחד השכנים של ההורים סיפר הערב כי שמר על קשר טוב עם המשפחה, אך לא ידע על מחלתו של הבן. חבר של האב הוסיף: "בחיים הוא לא היה פוגע בבן שלו, יש לו בן חזק. הוא לא היה עושה את זה".

בתחילת השבוע הותר לפרסום כי גופת אשה שמתה בשנה שעברה הוצאה מהקבר לפני כחודשיים לאחר שעלה חשד שנרצחה. בן זוגה נעצר בשבוע שעבר בחשד שביצע את המעשה כדי לזכות בכספה. בית משפט השלום בתל אביב האריך ביום ראשון את מעצרו בשלושה ימים.

בנובמבר האחרון מצא קרוב משפחתה של פלד, בת 50, את גופתה בביתה בתל אביב. למקום הגיעו צוותי מגן דוד אדום שקבעו את מותה, וקצין משטרה קבע כי אין חשד לפלילים. לאחר מכן נערכה הלווייתה והיא נקברה בנתניה.

באחרונה הגיעו טענות מצד בני משפחה של פלד, שלוו בראיות, לפיהן ייתכן והאשה הורעלה למוות במטרה לקבל את הכספים שהיו ברשותה. בני המשפחה הגישו תלונה במשטרת מרחב ירקון, שם הוקם צוות חקירה מיוחד. לאחר חקירה ראשונית וסמויה שהעלתה כי יש ראיות נסיבתיות לכך שפלד נרצחה, הוחלט באישור פרקליט המדינה להוציא את גופתה מהקבר לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

בדיקות מעבדה של הגופה העלו כי יש כמה חומרים שככל הנראה האשה לא צרכה, וכי יש אפשרות שהורעלה. בן הזוג שלה, איתן חנני בן ה-60, שלא היה נשוי לה אך חי עמה בשנים האחרונות נעצר בחשד לרצח.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ