רק 6 חודשי עבודות שירות לנהג שהואשם באונס חשפנית בזמן שהסיע אותה

לפי כתב האישום, אנס דני רוזן את הצעירה ביומה הראשון לעבודה, אך במסגרת הסדר טיעון הוא יודה בעבירה של מעשה מגונה ועבירת האונס תימחק. הפרקליטות: "הנסיבות מורכבות"

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רויטל חובל
רויטל חובל

הפרקליטות הודיעה אתמול (רביעי) לבית המשפט המחוזי מרכז כי הגיעה להסדר טיעון עם דני רוזן, תושב תל אביב בן 45, שהואשם באונס סטודנטית בת 19. הצעירה עבדה בסוכנות חשפניות שבה שימש כנהג. במסגרת הסדר הטיעון, רוזן יודה בעבירה של מעשה מגונה, עבירת האונס תימחק והפרקליטות תבקש להשית עליו עונש של שישה חודשי עבודות שירות בלבד ופיצוי בגובה 40 אלף שקל למתלוננת.  

על פי כתב האישום, ב-30 בנובמבר 2014 התקשרה הצעירה אל הסוכנות במטרה לקבל פרטים בנוגע לעבודתה כחשפנית, עבודה אליה הגיעה בעקבות קשיים כלכליים שלה ושל אמה. במהלך השיחה עם נציגת הסוכנות הובהר לה כי עליה לבצע ריקודים אירוטיים על ברכי גברים - הכוללים מגע גופני, למעט איבר מינה.

ביומה הראשון לעבודה, בדצמבר האחרון, אסף רוזן את המתלוננת ושתי בנות נוספות והסיע אותן לכמה אירועים בראשון לציון. באירוע האחרון שהתקיים בשעה שלוש וחצי לפנות בוקר, הופיעו שתי הבנות האחרות והנאשם נשאר ברכבו עם המתלוננת עד לסיום האירוע. במהלך ההמתנה לסיום המופע, שאל אותה רוזן אם היא מעוניינת לבצע עבורו מופע חשפנות.

"יאללה, אני החתן, ואני מזמין אותך לרקוד עלי", אמר לה. היא ביקשה לברר מה יהיה משך המופע, ורוזן השיב לה שככל שתרצה. הצעירה הסכימה, לאחר שסברה כי תקבל על כך כסף והשניים עברו למושב האחורי. היא החלה לרקוד, עד שלפתע החל רוזן לגעת באיבר מינה חרף התנגדותה ואנס אותה. כתב האישום נגדו הוגש בדצמבר והפרקליטות ביקשה לעצרו עד תום ההליכים, אולם הוא שוחרר בתנאים מגבילים.

מפרקליטות מחוז מרכז נמסר כי "מדובר בתיק בעל נסיבות מורכבות. הסדר הטיעון נחתם בהסכמת המתלוננת ועל דעת עורך דינה. מכיוון שנימוקי ההסדר טרם הוצגו בפני בית המשפט, לא נוכל להרחיב מעבר לכך". כמו כן, ציינו בפרקליטות כי רצו לחסוך מהמתלוננת את העדות הקשה בבית המשפט‬.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ