הוגשה הצהרת תובע נגד החשודים בהצתת כנסיית הלחם והדגים

לפי הצהרת התובע, אחד מהעצורים חשוד בהצתת הכנסייה והשני כמבצע בצוותא. מעצרו של חשוד שלישי הוארך עד ליום שלישי ושני עצורים נוספים שוחררו לבתיהם בתנאים מגבילים

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נעה שפיגל
נעה שפיגל

הצהרת תובע הוגשה היום (ראשון) לבית משפט השלום בנצרת כנגד שני עצורים החשודים בהצתת כנסיית הלחם והדגים לפני כחודש סמוך לכפר נחום. בהמשך להצהרת התובע, כתבי אישום צפויים להיות מוגשים נגד השניים בימים הקרובים. על פרטי הפרשה וזהות החשודים הוטל צו איסור פרסום.

הצהרת תובע אחת הוגשה כנגד החשוד העיקרי בהצתה, והצהרה נוספת נמסרה נגד החשוד השני כמבצע בצוותא. מעצרו של חשוד שלישי במספר הוארך עד ליום שלישי, ושני עצורים נוספים שוחררו לבתיהם בתנאים מגבילים.

עורך הדין אהרון רוזה מארגון "חוננו", המייצג את שני החשודים נגדם הוגשה הצהרת התובע וכן חשוד נוסף ששוחרר לביתו, אמר היום בתום הדיון בבית המשפט כי הוא "מברך על שחרורו של אחד העצורים, לאחר שהות ממושכת כעצור בתנאים קשים ולא אנושיים. השחרור מוכיח כמובן את חפותו". בנוגע לשני החשודים שנותרו במעצר אמר עו"ד רוזה כי הוא ממתין להגשת כתב האישום ביום רביעי, כדי לדעת מה החשדות המיוחסים להם.

עו"ד יובל זמר, המייצג חשוד ששוחרר וחשוד נוסף שמעצרו הוארך, אמר על החשוד ששוחרר: "כפי שטענו מהיום הראשון, אין ולא היה לו שום קשר למעשים שיוחסו לו, ואנחנו מברכים על שחרורו". לדבריו, על פי הדיון שהתקיים היום, הוא מאמין כי העצור הנוסף ישוחרר אף הוא ביום שלישי.

נזקי ההצתה בכנסיית הלחם והדגים, חודש שעברצילום: גיל אליהו

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ