הקרן החדשה לישראל הגישה תלונה במשטרה בעקבות מכתבי איומים

באחד המיילים שנשלחו לקרן נכתב "אני הולך לארגן לכם טבח קטן". מכתב שהגיע למשרדים כלל פרטים אישיים של בכירה בקרן בצירוף המילים "ראי הוזהרת". האבטחה במשרדי הארגון תוגברה, והמנכ"לית פנתה לשרת המשפטים

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים28
ניר חסון
ניר חסון

הקרן החדשה לישראל הגישה תלונה למשטרה בגין מכתבי איומים שהגיעו לארגון בימים האחרונים. בנוסף תוגברה האבטחה סביב משרדי הקרן.

יו"ר הקרן רחל ליאל, בפברוארצילום: מוטי מילרוד

באחד מהמכתבים שהתקבלו במשרדי הארגון בדואר האלקטרוני נכתב "ארגון של בוגדים, אין בכם טיפת יהדות, כלבים נאצים. אני הולך לארגן לכם טבח קטן". במייל אחר קבע הכותב "את כולכם צריך לרצוח". מכתב אחר שהגיע למשרדים נשא את שמה של אחת מבכירות הקרן ואת כתובת מגוריה בצירוף המלים "ראי הוזהרת".

רחל ליאל, מנכ"לית הקרן פנתה שלשום לשרת המשפטים, איילת שקד, וכתבה לה: "פעלי לאלתר נגד הטרור היהודי. הפעילי את סמכותך, ופעלי בנוקשות וללא פשרות נגד טרור זה, המאיים על חיינו ומאיים לפגוע בנו. שוויון הנפש והיעדר הפעולה מול איומי הטרור היהודי לא רק מפקירים את ביטחונו של ציבור שלם, אלא גם משלימים עם חתירה מתמדת נגד יסודותיה של הדמוקרטיה הישראלית". ליאל הוסיפה: "אנו מבקשים ממך בכל לשון של בקשה לפעול לאלתר כדי לסכל את הרצח הפוליטי הבא. אנו מבקשים כי תודיעי לנו כיצד בכוונתך לפעול כדי להסיר את האיום הממשי והמיידי עלינו, בקרן החדשה לישראל, ועל גורמים רבים אחרים בקרב ארגוני זכויות האדם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ