מפקד תחנת המשטרה במגדל העמק חשוד בקבלת שוחד מיני מאשת עבריין עצור

לפי הפרסום בערוץ 2, למח"ש יש תיעוד של הודעות טקסט המאששות לכאורה את החשדות נגד סנ"צ עמי מועלם. עורך דינו: תלונה שקרית של אשה המנסה למלט את בעלה מעונש

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נעה שפיגל
נעה שפיגל

סגן-ניצב עמי מועלם, מפקד תחנת המשטרה במגדל העמק, יצא לחופשה כפויה בעקבות חקירת מח"ש המתנהלת בעניינו, בחשד שקיים קשר מיני עם אשתו של עבריין מצפון הארץ בתמורה להקלות שנתן לבעלה. הסיפור פורסם לראשונה בחדשות ערוץ 2.

מפקד תחנת המשטרה במגדל העמק, עמי מועלםצילום: חטיבת דובר המשטרה

לפי החשד, מועלם הציע טובות הנאה והקלות לבעלה של האשה, העצור זה יותר מחצי שנה על עבירות שונות ובהן סחיטה, איומים והצתה, בתמורה לקיום יחסי מין. עוד פורסם כי למח"ש יש תיעוד של הודעות טקסט שמאששות לכאורה את החשדות. ממח"ש נמסר כי מועלם נחקר ביחידה לפני כחודש בחשד לקבלת שוחד ומעשה מגונה, ושהוא הורחק מתחנת המשטרה.

עורך דינו של מועלם, שמואל ברזני, מסר בתגובה כי "מדובר בתלונה מגמתית ושקרית של אשתו של עבריין עצור, שמנסה בכל דרך למלט את בעלה מעונש". לדברי הפרקליט, האשה פנתה וביקשה להעלות טענות מסוימות לפני סנ"צ מועלם, והוא באדיבותו נעתר לה. "בהמשך היא ניסתה להפנות השיחות לאפיקים אחרים ונדחתה על ידו, על הסף. בייאושה ממנו היא ערכה חלקי הודעות כתובות, הוציאה אותן מהקשרן, והגישה תלונה שאין מאחוריה דבר וחצי דבר", מסר.

לדברי ברזני, "צר לנו שנדרשים למח"ש ימים רבים כל כך להתחקות אחר תוכן השיחות האמיתי, שעליו ניתן היה ללמוד על נקלה ממכשיר הטלפון שמרשי הפקיד בידיהם כבר עם פתיחת החקירה, כאמור לפני ימים רבים. מרשי סמוך ובטוח שבשעה שיוברר תוכן והקשר השיחות האמיתי, החקירה הפלילית תופנה כנגד הגברת המתלוננת בגין תלונת הכזב".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ