כתב אישום נגד צעיר מדימונה שהסתיר את מחלתו מנשים עמן קיים יחסי מין

על פי כתב האישום, דקל ששונקר, בן 25, ידע על מחלתו, אך קיים יחסי מין לא מוגנים עם כמה נשים ולא סיפר להן על כך. הוא מואשם במעשה העלול להפיץ מחלה ובקבלת דבר במרמה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד צעיר מדימונה שהסתיר מנשים עמן קיים יחסי מין את העובדה שהוא חולה במחלה מדבקת. דקל ששונקר, בן 25, מואשם במעשה העלול להפיץ מחלה ובקבלת דבר במרמה.

על פי כתב האישום, כבר בשנת 2012 נודע לנאשם על דבר מחלתו, והודעה זו נמסרה לו כמה פעמים על ידי בתי חולים ורופאים שונים בארץ. ששונקר מואשם שניהל יחסי מין עם שלוש נשים תוך כדי שהוא מסתיר את מחלתו. על אחד המקרים עדיין מוטל צו איסור פרסום. 

באחד מהמקרים, כך על פי האישום, הוא החל לקיים יחסי מין עם זוגתו ולאחר מכן אף הפציר בה לא להשתמש באמצעי מניעה בטענה שכך הוא נהנה יותר, והיא נענתה לדרישתו. כעבור זמן מה מכרים של הנאשם פנו אל זוגתו וסיפרו לה על דבר מחלתו. ששונקר הכחיש ואמר כי הם משקרים במטרה להוציא לו שם רע.

באוגוסט 2012 התאשפז ששונקר בבית החולים בעקבות מחלתו, אז סיפר לזוגתו כי הוא חולה. היא מצדה דרשה ממנו שילווה אותה לבדיקות, אך לאחר שהתחמק פעמים רבות עשתה זאת בעצמה. תוצאות הבדיקה הוכיחו כי היא אכן נדבקה במחלתו של ששונקר.

במקרה נוסף, שאירע לפני כשלושה חודשים, פגש ששונקר אשה במקום עבודתה. הוא הציג את עצמו כאיש עסקים הודי מארה"ב בשם "ראגו", שיש בכוחו "להוציא אותה מהעבודה הזאת". לאחר זמן מה הזמין אותה ששונקר לחופשה באילת שם קיימו השניים יחסי מין לא מוגנים, מבלי שסיפר לה שהוא חולה.

בתחילה חשדה המשטרה כי הנאשם אנס צעירה בת 17, אך לדברי עורכת הדין טלי גוטליב, שמייצגת אותו מטעם הסנגוריה הציבורית, "טענותיו של מרשי התקבלו והחשדות בדבר אונס התבררו כלא נכונים". 

גוטליב הוסיפה כי "למרות טענות המשטרה על עשרות תלונות, בפועל הוגש כתב אישום המחזיק שלושה אישומים בלבד, ואף אחד מהם לא בעבירות מין. מרשי טוען כי קיים יחסי מין מוגנים. הפרקליטות תתקשה להוכיח אחרת, וזאת נוכח עדויות של "מתלוננות" רבות שאישרו את גרסתו זו. טוב תעשה המשטרה באם תסגל לעצמה סובלנות לפני שהיא יוצאת בהצהרות חסרות בסיס".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ