המשטרה השלימה בדיקת סרטון המתעד מין מול קהל עם צעירה שתויה במועדון אלנבי 40 בת"א

בסרטון נראית הצעירה שהיתה בגילופין מקיימת יחסי מין עם אדם לעיני בליינים במקום. הצעירה טוענת כי עשתה זאת מרצונה החופשי. החומרים הועברו לידי הפרקליטות

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשטרה השלימה בדיקה בעקבות סרטון שהגיע לידיה ובו נראית צעירה מאזור גוש דן מקיימת יחסי מין עם אדם במועדון "אלנבי 40" בתל אביב לעיני הבליינים במקום, כך פורסם אמש (רביעי) לראשונה בחדשות 10.

מבדיקה של המשטרה עם המעורבים, נראה כי לא מדובר באונס וכי הצעירה, שהיתה באותה העת בגילופין, עשתה זאת מרצונה. החומרים שנאספו הועברו לידי הפרקליטות, שככל הנראה תתקשה להגיש כתב אישום בעניין.

לפני כשלושה חודשים הגיע למשטרה מידע לפיו ישנו סרטון שמופץ בוואטסאפ, ובו נראית בחורה מקיימת יחסי מין על בר במועדון לילה בעודה שתויה. הסרטון הועבר למשטרת מחוז תל אביב ומשם למשטרת מרחב ירקון, שהחלה לבדוק את פרטי האירוע לאחר שנטען כי מדובר באונס.

השוטרים תשאלו את הצעירה המתועדת בסרטון שצולם לפני ארבעה חודשים, והגיעו למסקנה כי המעשים בוצעו בהסכמתה. מהגרסאות שנאספו עולה כי הצעירה הסבירה לשוטרים ששתתה אלכוהול והחליטה לקיים יחסי מין על הבר לעיני יתר המבלים. 

האדם שמתועד מקיים עמה יחסי מין טען בפני השוטרים כי לא הכיר את הצעירה קודם לכן וחשב שהיא עובדת במקום. השוטרים חקרו גם את הבעלים של המועדון, שטען כי מפיצי הסרטון מבקשים להזיק לו. יש לציין כי האירוע התרחש לאחר שהתקיימה במקום תחרות בעלת אופי מיני הנערכת תדיר במועדון. 

למרות טענת הצעירה והמשתתפים האחרים הנראים בסרטון, ברשתות החברתיות התעוררה ביקורת על המועדון, ואף נפתח עמוד בפייסבוק בו קוראים גולשים לסגור אותו בטענה כי הוא מנצל נשים וכי אירע בו אונס.

ישנם כמה מקרים שהחוק מחשיב כאונס גם אם קיימת לכאורה הסכמה של הקורבן. לפי לשון החוק, אחד המקרים הוא מצב בו מתקיימת בעילה "תוך ניצול מצב של חוסר הכרה או מצב אחר המונע מהקורבן לתת הסכמה חופשית".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ