יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

גבר בן 46 מאזור המרכז ששימש כרוז במועדון אלנבי 40 ביום שבו תועדה לפני כמה חודשים קבוצת גברים מקיימת יחסי מין עם צעירה שהעידה כי היתה תחת השפעת אלכוהול, נחקר היום (ראשון) בחשד כי לא פעל כדי למנוע אונס. פרקליטות מחוז תל אביב העבירה למשטרת מרחב ירקון כמה השלמות חקירה בתיק, ובין השאר התבקשה המשטרה לזמן כמה שיותר אנשים שבילו במועדון באותו לילה.

החשוד, שנחקר במשך כמה שעות, סיפר לחוקרים כי הוא מבקר במועדון מדי כמה שבועות כדי להנחות ערבים שבהם נערכת "תחרות החולצה הרטובה", וכי הוא לא הכיר את הצעירה שתועדה בסרטון. לטענתו, ביום המדובר הוא קיבל רשימת שמות של צעירות המבלות במקום שהביעו נכונות להשתתף בתחרות. לדבריו, בשעה מאוחרת, עם תחילת התחרות, הוא הקריא את שמות הצעירות שהיו ברשימה שקיבל, ואלה עלו על הבר בזו אחר זו, ובהן גם הצעירה שתועדה בסרטון. בהמשך סיפר החשוד כי בשלב מסוים החליטה הצעירה לרדת מהבר והחלה להסתובב בין המבלים תוך כדי שהיא מנסה להזמין אותם להצטרף אליה לריקוד על הבר.

המועדון אלנבי 40צילום: דודו בכר

בחקירה טען הכרוז כי הוא לא הבחין מתי בדיוק התפשטה הצעירה, אולם הבחין כי היא עירומה ונמצאת יחד עם צעיר נוסף. לטענתו הוא לא ראה שהשניים קיימו יחסי מין מלאים והדבר התברר לו רק בסיום האירוע, כאשר מבלים מסביב החלו לדבר על הנושא. במשטרה סבורים כי הכרוז לא דייק כאשר טען שלא ידע על קיום יחסי מין מלאים בין השניים, שכן לפי הסרטונים שבידי המשטרה, ניכר כי כל מי שנכח במקום היה עד להתרחשות. אף על פי כן, במשטרה סבורים שהכרוז לא עודד בשום שלב את הצעירה לעלות על הבר ולא הציע לה שום תמורה כספית. במשטרה אף מעלים ספק בנוגע לכך שהנחקר ידע מה מצבה של הצעירה.

הכרוז סיפר בחקירתו שמדובר באירוע שהיה קורה לעתים קרובות במועדון וכי הלקוחות הקבועים בו ידעו על הנעשה והגיעו אליו בכל זאת. לטענתו, הבעלים של המועדון הכיר את הצעירה משום שנהגה לבלות במקום והיתה מוכרת לכל צוות העובדים והמבלים. בנוסף סיפר הכרוז שהצעירה גם נהגה לבוא למועדון לאחר האירוע שתועד בסרטונים, אולם הנושא עדיין בבדיקה.

עדותה השנייה של הצעירה, שבה סיפרה כי היתה שרויה תחת השפעת אלכוהול בעת קיום יחסי המין, הובילה את המשטרה לגבות את עדותם של העובדים והמבלים במקום. שינוי הגרסה מהחקירה הראשונה של הצעירה, שבה טענה כי היחסים היו בהסכמה, שינתה מבחינת הפרקליטות והמשטרה את סעיף העבירה מהתערטלות במקום ציבורי לאונס. במשטרה סבורים כי גם בעדותה השנייה של הצעירה יש בעיות וסתירות שמעמידות בספק את הטענות שלה.

בחקירתה השנייה במשטרה טענה הצעירה כי היתה תחת השפעת סמים ואלכוהול ולמעשה לא היתה מודעת לסביבה. היא סיפרה כי הבעלים של המקום הסתכל עליה כמה פעמים תוך כדי האקט המיני ובשום שלב לא ניסה למנוע זאת ולא ביקש ממנה לחדול ממעשיה. לפי המשטרה, בעוד הצעירה טוענת כי אינה זוכרת דבר ממה שנעשה על הבר, היא יודעת לספק פרטים על הנעשה באותו יום גם לגביה וגם לגבי אחרים שהיו במקום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ