נסגר התיק נגד ראש העיר חולון מוטי ששון, שנחשד בהטרדה מינית

על אף המלצת המשטרה, הפרקליטות הודיעה כי לאחר בדיקת חומר הראיות הוחלט לסגור את התיק מחוסר אשמה. ששון: "הצדק יצא לאור. אמשיך לעסוק בשליחותי הציבורית"

מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה

פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה היום (ראשון) כי נסגר התיק נגד ראש העיר חולון, מוטי ששון, שנחשד במעשים מגונים ובהטרדות מיניות של עובדות לשעבר בעירייה. בהודעת הפרקליטות נמסר כי לאחר בדיקת חומר הראיות ומכלול הנסיבות הרלוונטיות בתיק, נסגר התיק מחוסר אשמה. 

המשטרה המליצה לבחון אפשרות העמדה לדין בגין מקרה אחד מבין המקרים שנבחנו, אולם לאחר בחינת התיק הגיעה הפרקליטות למסקנה שדין התיק כולו להיסגר מחוסר אשמה.

ראש העיר חולון, מוטי ששוןצילום: אוריאל סיני

הפרשה התפוצצה בנובמבר האחרון, לאחר שמקורב לאשה שעבדה בעבר בעיריית חולון הגיש תלונה לפיה חברתו הוטרדה מינית על ידי ראש העיר. לטענת המקורב, העובדת סיפרה לו כי כמה שנים קודם לכן שששון הטריד אותה מינית כשהשניים היו יחד במכוניתו. מתוכן התלונה לא היה ברור אם העובדת היתה מעוניינת להתלונן במשטרה ולמסור את גרסתה, או שרצתה שמקורבה ישמור את המידע לעצמו.

בעבר נקשר שמו של ששון לאירוע דומה, כשהוא נחשד שהטריד מינית את תושבת עירו, אך לאחר חקירה החליטה הפרקליטות לסגור את התיק מבלי להגיש כתב אישום. במקרה הקודם לא פורסמה זהותו של ששון.

"הצדק יצא לאור ולא היה לי ספק שכך זה יסתיים", אמר ששון עם קבלת ההודעה. "לאורך כל הדרך זכיתי ליחס הגון והוגן מצד החוקרים. אמשיך לעסוק בשליחותי הציבורית למען המשך פיתוחה של העיר חולון ורווחתם של תושביה".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ