אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (חמישי) בשבוע את מעצרו של איתי דרכי, תושב ראשון לציון בשנות ה-30 לחייו העובד בחברת היי טק בבאר שבע, בחשד לעשרות מקרים של מעשים מגונים בקטינות, הטרדות מיניות והחזקת תכנים פדופיליים במחשבו. מהמשטרה נמסר כי דרכי הודה בחלק מהמעשים שיוחסו לו.

איתי דרכיצילום: דוברות המשטרה

דרכי נעצר לפני כמה ימים בידי יחידת ההונאה של המחוז הדרומי במשטרה. על פי החשד, הוא נהג להגיע לבתי ספר בעיר מגוריו ובבאר שבע, ובשיטות שונות התקרב לקטינות, רובן בנות שש עד עשר. הוא חשוד שביצע בהן מעשים מגונים והטריד אותן מינית. בחיפוש במחשבו של דרכי התגלו חומרים פדופיליים רבים, אשר מחזקים את החשדות נגדו.

בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה לבטל את צו איסור הפרסום שהוטל על המקרה, בעקבות הערכות של המחוז הדרומי לפיהן ישנם קורבנות נוספים שטרם העידו.

בדיון שהתקיים היום בבית המשפט בבאר שבע טען עו"ד אסף דוק, סניגורו של דרכי, כי "לפי מה שדרכי טוען, מדובר במעשים במדרג הנמוך, לפחות בעבירת מעשה מגונה. לא נטען כי המעשים בוצעו בכפייה או בכוח". הסניגור הוסיף כי "מדובר באדם נורמטיבי, ללא עבר פלילי, אדם ששירת שירות קרבי ושירת בלשכת שר הביטחון". לדברי עו"ד דוק, מרשו "לקח אחריות", כדבריו, על חלק מהמעשים שיוחסו לו בחקירתו.

ממשרד הביטחון נמסר בתגובה לטענות הסניגור: "החשוד שנעצר לא נמנה על צוות האבטחה של שר הביטחון. מדובר במאבטח של חברה אזרחית המעניקה שירותים למשרד הביטחון, שהועסק בשנים 2009-2011 בצוות אבטחה בקריה. מאז שסיים את עבודתו ב2011 לא היה בקשר עם משרד הביטחון".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ