פעיל השמאל שנעצר בחשד למגע עם סוכן זר נפגש עם עורכת דינו

בעקבות חשש למצבו התקיימה הפגישה ביום שישי, חרף החלטת בית המשפט למנוע ממנו את המפגש עד היום. עורכת דינו ביקשה היום לשחררו בערבות, אך בית המשפט השאירו במעצר עד לדיון נוסף מחר

ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חסון

פעיל השמאל שנעצר בחשד להעברת מידע לסוכן זר נפגש ביום שישי עם עורכת דינו. זאת בניגוד לקביעת בית המשפט, שאישר ביום שלישי את בקשת המשטרה למנוע מהחשוד מפגש שכזה עד היום. בשעות הצהריים התקיים דיון בעניינו בבית המשפט השלום בירושלים, ומחר ייערך דיון נוסף.

ביום שלישי שעבר האריך בית משפט השלום בירושלים בשבוע את מעצרו של פעיל השמאל. ל"הארץ" נודע כי החשוד נחקר גם בשל סעיפים נוספים ובהם סיוע להריגה, קשירת קשר לניסיון רצח, העברת ידיעות לסוכן זר, הסעת שוהה בלתי חוקי ושימוש בסמים. בשל איסור הפרסום לא ידוע אילו סעיפים הוצגו בסופו של דבר לשופט. עם זאת ידוע כי אחד הסעיפים שהוצגו לשופט הוא מגע עם סוכן זר. בית המשפט אסר על פרסום פרטיו של הפעיל, בנימוק כי קיים חשש לשיבוש חקירה.

לפי מקורביו, של העצור, עורכת דינו לאה צמל יצאה מעודדת מהפגישה עמו. זאת על רקע חשש של ממש למצבו הבריאותי והנפשי. מעצרו של הפעיל הוארך בשבוע שעבר עד ליום שלישי הקרוב, ולמרות זאת בשעה זו מתקיים דיון נוסף בעניינו בבית המשפט בירושלים. עו"ד צמל ביקשה לשחררו בערבות למעצר בית, אך במשטרה התנגדו לבקשה ובית המשפט השאיר אותו במעצר עד לדיון מחר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ