פעיל שמאל נוסף נעצר על ידי המשטרה

האיש טרם הובא בפני שופט כדי להאריך את מעצרו, ולא ברור אם המשטרה תבקש למנוע ממנו להיפגש עם עו"ד. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה. אתמול הוארך מעצר הפעיל שנעצר בשבוע שעבר

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חסון
ניר חסון

פעיל שמאל נוסף נעצר על ידי המשטרה. הפעיל טרם הובא בפני שופט על מנת להאריך את מעצרו. בשלב זה עדיין לא ברור אם המשטרה תבקש למנוע ממנו מפגש עם עורך דין. על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום.

אתמול הוארך ביומיים מעצרו של פעיל השמאל שנעצר בחשד שהעביר מידע לסוכן זר. לאור ממצאי החקירה בעניינו, המליץ שופט בית משפט השלום בירושלים למשטרה שלא לבקש שוב להאריך את מעצרו. מחוץ לבית המשפט הפגינו כ-20 פעילי שמאל לאות מחאה על מעצרו של הפעיל ותמיכה בו.

ביום שישי האחרון אישרה המשטרה לפעיל להיפגש עם עורכת דינו, לאה צמל, על רקע חשש שנגע למצבו הבריאותי והנפשי. צמל ביקשה כבר שלשום לשחררו למעצר בית, אך בית המשפט דחה את הבקשה וקבע כי הוא יישאר במעצר.

פעיל השמאל, שבית המשפט אסר על פרסום פרטיו מחשש לשיבוש החקירה בעניינו, נעצר בשבוע שעבר בנמל התעופה בן גוריון, כאשר התכוון לצאת מישראל. ל"הארץ" נודע שהוא נחקר בחשד לביצוע עבירות רבות ובהן סיוע להריגה, קשירת קשר לניסיון רצח, העברת ידיעות לסוכן זר, הסעת שוהה בלתי חוקי ושימוש בסמים. צמל טענה כי הטענות נגדו מופרכות מעיקרן.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ