כתבי אישום נגד שישה קטינים מהשפלה: תקפו נהג מונית ושדדו אותו

לפי כתבי האישום, הנערים התקרבו עם אולר לנהג המונית שאסף נוסעת בבאר יעקב ודרשו ממנו כסף. לאחר מכן תקפו אותו וניפצו על פניו בקבוק וודקה - על אף שבכה והתחנן שיעזבו אותו

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

הפרקליטות הגישה הבוקר (חמישי) כתבי אישום לבית המשפט לנוער בראשון לציון נגד שישה נערים בני 16-13 מרמלה ובאר יעקב. זאת, בגין שוד בחבורה ופציעה בנסיבות מחמירות של נהג מונית בתחילת החודש. אחד הקטינים אף מואשם בהחזקת סכין.

על פי כתב האישום, לפני כשלושה שבועות הגיע נהג המונית לבאר יעקב כדי לאסוף נוסעת והמתין לה. במקום היו הנאשמים יחד עם קטינים נוספים ושתו וודקה. אחד מהם התקרב רעול פנים לנהג וביקש ממנו חמישה שקלים וסיגריה, וזה נתן לו אותם. מיד לאחר כן התקרבו הנערים למונית, כאשר אחד מהם אוחז באולר, וצעקו לנהג "תביא כסף, מה שיש לך".

לפי כתב האישום, בשלב זה הנהג יצא מהמונית והנערים תקפו אותו, ואחד מהם אף הכה בפניו בבקבוק הוודקה. הבקבוק התנפץ והנער לקח את אחד משברי הזכוכית וחתך את הנהג בזרועו. הנהג עצמו בכה וצעק כי הוא אב לשני ילדים וביקש שיעזבו אותו. בזמן המקרה גנב אחד הנערים כ-40 שקלים, חפיסת סיגריות וטלפון נייד מהמונית. לדברי הפרקליטות, בעקבות המעשים נגרמו לנהג חבלות והוא נזקק לטיפול רפואי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ