ראש ארגון פשיעה בדרום נעצר בנתב"ג

העבריין בני שלמה וארבעה חברים נוספים בארגונו נעצרו בחשד לעבירות של סחיטה באיומים, סחר בסמים ואלימות. מעצרם של החשודים הוארך בארבעה עד שישה ימים

אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בני שלמה בהארכת מעצרו, היום באשקלון
אלמוג בן זכרי

ראש ארגון הפשיעה בני שלמה נעצר לפנות בוקר (שישי) בנתב"ג בעת שניסה לצאת מהארץ, בחשד לעבירות של סחיטה באיומים, סחר בסמים ועבירות אלימות. ארבעה חברים נוספים בארגונו של שלמה, שפועל בדרום הארץ, נעצרו היום. בית משפט השלום באשקלון האריך את מעצרם של ארבעה מהעצורים, בהם שלמה, בשישה ימים, ומעצרו של חשוד נוסף הוארך בארבעה ימים.  

שלמה נמצא בסכסוך מתמשך עם ארגונו של העבריין שלום דומרני, לאחר שהחליט לפרוש מארגונו של דומרני ביחד עם אחיו הגדול שלום ולהתחיל לפעול בצורה עצמאית. שלום שלמה נורה למוות בספטמבר אשתקד בעת ששהה ברכבו במושב בחבל לכיש.

בחודש אוקטובר הגישה הפרקליטות כתבי אישום נגד ראשי ארגוני הפשיעה דומרני, עמוס לביא ו-17 חברים נוספים בארגונים בדרום ובמרכז הארץ. לפי המשטרה, ארגוני הפשיעה של דומרני, לביא והעבריין יוסי אדרי שיתפו פעולה נגד ארגונו של שלמה, כדי לבסס את שלטונם במפת הפשיעה בדרום. דומרני הואשם בשני ניסיונות רצח של אדם דפאס ולירן חובב, החברים בארגונו של שלמה, באספקת אמצעי לחימה ובקשירת קשר לביצוע פשע.

המעצר היום מצטרף לשורת מעצרים של חברים בארגון של שלמה שהמשטרה ביצעה בשבועות האחרונים. מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב יורם הלוי, אמר בעקבות המעצרים כי "העבריינים שנעצרו היום משתייכים לארגוני פשיעה מוכרים מאד בדרום, ועל פי החשד מעורבים בסכסוכים אלימים וקשיים, וזהו צעד נוסף חשוב ומשמעותי במאבק בפשיעה החמורה ועמידה ביעדים והסטנדרטיים ברף הגבוהה ביותר שהצבנו במלחמה הבלתי נפסקת ומתפשרת בארגוני הפשיעה השונים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ