מתה מפצעיה מלכה ביניאשווילי שהוכתה בפטיש על ידי בעלה

ביניאשווילי, בת 69 מבת ים, אושפזה במצב אנוש ביום ראשון בבית החולים וולפסון. בעלה נעצר. מהמשטרה נמסר כי בני הזוג אינם מוכרים לרשויות וכי לא הוגשו תלונות על אלימות ביניהם

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

מתה מפצעיה מלכה ביניאשווילי, תושבת בת ים בת 69, שהוכתה בפטיש על ידי בעלה ביום ראשון. הבעל, תושב בן 79 נעצר מיד לאחר האירוע.

ביום ראשון בצהריים נמסר למגן דוד אדום במרחב איילון על אשה שנמצאה מחוסרת הכרה עם סימני אלימות בראשה בדירה ברחוב כצנלסון בעיר. פרמדיקים שהוזעקו לזירת האירוע העניקו לאשה, בת 69, טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים וולפסון שבחולון כשהיא במצב אנוש, מורדמת ומונשמת.

מחקירת האירוע עולה כי בשעות הצהריים יצאה שכנה שמתגוררת בבניין של בני הזוג למרפסת ביתה וצעקה לעוברי אורח ברחוב: "הוא הורג אותה, הוא הורג אותה". עוברי האורח שהיו בקרבת מקום מיהרו לדירה ודפקו על הדלת. לאחר שאיש לא פתח להם, הם פרצו את דלת הדירה בכוח. ביניאשווילי שכבה בדירה כשהיא סובלת מסימני פגיעה קשים בראשה.

עוד עולה מהחקירה כי הבעל עדיין היה בדירה כשהוא אוחז בפטיש. מהמשטרה נמסר כי בני הזוג אינם מוכרים לרשויות וכי לא הוגשו תלונות על אלימות ביניהם. אחד מעוברי האורח שפרץ את דלת הבית סיפר לאחר האירוע: "פרצנו את הדלת וראינו אותו (את הבעל) דופק לה פטיש בראש. היא כולה היתה מלאה בדם, שרועה על הספה, ואז הוא זרק את הפטיש והתיישב על הרצפה". 

אחד השכנים סיפר: "אני מכיר אותם, אני לא מאמין שהאיש המבוגר, שבקושי הולך, עשה את זה. עמדתי בסלון של הדירה והייתי בשוק לראות ככה את האשה עם כל הדם על הרצפה".

לפני כשבועיים נרצחה בחולון אילנה כהן, כבת 50. גופתה נמצאה בבית הגרוש שלה, יהודה כהן, ועליה סימני דקירה. כעבור כמה ימים נמצאה גופתו של כהן בפארק ליד אשקלון. הוא נחשד ברצח וככל הנראה שם קץ לחייו. מוקדם יותר החודש נמצאה גופת צעירה בת 19, המוכרת לשירותי הרווחה, ביער סמוך לצומת המוביל שבגליל התחתון.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ