מאבטח מועדון ברחובות נעצר בחשד שאנס נערה בתום הבילוי

לפי החשד, המאבטח הזמין שתי נערות שחיכו למונית להיכנס לרכבו ושם אנס אחת מהן יחד עם חברו, שזהותו לא ידועה למשטרה. המאבטח הודה ששהה עם הבנות ברכב, אך הכחיש את שאר הפרטים

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

מאבטח מועדון ברחובות נעצר היום (שלישי) בחשד שאנס נערה שבילתה במקום. המאבטח, תושב לוד בשנות העשרים לחייו, יובא מחר בבוקר להארכת מעצר.  

לפי גורמים במשטרה, שתי נערות שיצאו מהמועדון בשעת לילה מאוחרת בסוף השבוע האחרון ביקשו מהמאבטח שיעזור להן להזמין מונית. לטענתן, הוא הזמין אותן לחכות ברכבו עד שתגיע המונית. בשלב זה, לדבריהן, נכנס אדם נוסף למושב האחורי של הרכב ואנס את אחת הבנות. זאת תוך שהמאבטח, שישב במושב הקדמי, מצטרף אליו.

ביום שבת האחרון הגיעו השתיים לאחת מתחנות המשטרה במרחב שפלה. אולם, הנערה שלכאורה נאנסה לא הסכימה להתלונן על האירוע, אלא רק לאשר את העובדות בתלונה שהגישה חברתה שנכחה במקום.

במהלך החקירה המאבטח הודה שהזמין את הבנות לרכב ושהה איתן בו. עם זאת, לטענתו לא היה אדם נוסף ברכב ולא נוצר מגע עם הנערות. זהות האדם שלטענת הבנות נכח ברכב לא ידועה למשטרה, וכעת נעשים ניסיונות לאתרו.

בתוך כך, הפרקליטות הגישה היום ערעור לבית המשפט העליון על גזר דינו של יניב נחמן, שהורשע באונס ונידון לשישה חודשי עבודות שירות. בהודעת הערעור טענה הפרקליטות כי אין הלימה בין העונש לחומרת מעשיו של נחמן, וכי העונש אינו מבטא את מדיניות הענישה הראויה בעבירות מין.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ