ראש מועצת מטה יהודה נעצר בחשד שניסה לשבש חקירה נגדו בפרשת אונס ושוחד

משה דדון נעצר לחקירה לאחר שלפי החשד הטריד עדים ומעורבים בפרשה המתנהלת נגדו בניסיון להרתיע אותם ולגרום לכך שישנו את עדותם. בית המשפט הרחיקו מכל פעילות במועצה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

ראש מועצת מטה יהודה משה דדון נעצר היום (חמישי) לחקירה על ידי היחידה הארצית לחקירות הונאה בחשד שהפר את תנאי שחרורו בכך שניסה לשבש חקירה כשהטריד עדים ומעורבים בפרשה שמתנהלת בעניינו.

במסגרת הפרשה בה מעורב דדון, הוא נעצר בחודש דצמבר האחרון בחשד לעבירות שוחד ואונס. במשך כמה ימים הוא היה עצור ולאחר שהתקדמה החקירה הוחלט לשחררו בתנאים שבמסגרתם יורחק ממקום עבודתו.

במשטרה סבורים כי עם שחרורו הפר דדון את התנאים, ולפי עדויות שהגיעו לחוקרי היחידה, פעל להעביר מסרים מאיימים לנשים שהתלוננו נגדו ולמעורבים נוספים בפרשה. כמו כן, מעריכים במשטרה כי כוונתו של דדון היתה להרתיע את הגורמים ולגרום לכך שישנו את עדותם נגדו.

היום, לאחר חקירה במשרדי היחידה, הובא דדון לבית משפט השלום ברחובות. במשטרה ביקשו להרחיקו מהמועצה ולשלוח אותו למעצר בית מלא. השופט מנחם מזרחי קיבל חלקית את בקשתה והחליט להרחיקו מכל פעילות במועצה ולמנוע ממנו ליצור קשר עם המעורבים בפרשה למשך 30 יום.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ